Ahmet Hakan İbo show’a katılan sanatçılara açık teşekkür!

Gazeteci Ahmet Hakan bugünkü köşe yazısında, Sabahat Akkiraz, Haluk Levent, Ender Balkır ve Hüseyin Turan İbo Show’a katılarak Türkiye’nin iki …

21.01.2021
16
Ahmet Hakan İbo show’a katılan sanatçılara açık teşekkür!

Gazeteci Ahmet Hakan bugünkü köşe yazısında, Sabahat Akkiraz, Haluk Levent, Ender Balkır ve Hüseyin Turan İbo Show’a katılarak Türkiye’nin iki ayrı kampa ayrılması fikrine çok esaslı bir darbe indirdiklerini belirterek onlara teşekkür etti.

Hürriyet gazetesi genel yayın yönetmeni Ahmet Hakan, Sabahat Akkiraz, Haluk Levent, Ender Balkır ve Hüseyin Turan’ın İbo Show programına katılarak, Türkiye’nin iki ayrı kampa ayrılması fikrine çok esaslı bir darbe indirdiklerini savundu. 

Hakan yazısında,  “İbo Show’a katılarak… Kendi mahallenizden gelebilecek ‘Sen nasıl iktidar destekçisi İbrahim Tatlıses’in programına katılırsın’ tarzı tepkileri göze alarak… Türkiye’nin iki ayrı kampa ayrılması fikrine çok esaslı bir darbe indirdiniz. Dördünüze de… Candan teşekkürler. Ne mutlu size! Ayrışmak kolay… Birleşmek zordur. Siz zor olanı başardınız.” düşüncesini dile getirdi.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.