Annesine hediye alan Demet Akalın’dan otomobil açıklaması: O kadar cimri değiliz be!

48 yaşındaki ünlü popçu Demet Akalın, annesine hediye olarak araba satın almıştı. Hakkında çıkan haberler ise annesine aldığı arabayı kendisinin …

12.01.2021
25
Annesine hediye alan Demet Akalın’dan otomobil açıklaması: O kadar cimri değiliz be!

48 yaşındaki ünlü popçu Demet Akalın, annesine hediye olarak araba satın almıştı. Hakkında çıkan haberler ise annesine aldığı arabayı kendisinin kullandığı olunca Akalın’dan açıklama geldi. Demet Akalın’dan otomobil açıklaması:

Kombinlerinde tercih ettiği lüks markalara servet ödemesiyle dikkat çeken ünlü popçu Demet Akalın’dan annesi Şenay Akalın’a güzel bir jest gelmişti. Akalın, annesine hediye olarak satın aldığı arabayı sosyal medya hesabında “Annem güle güle gez” notuyla hikayesinde yayımlamıştı. Birkaç gün sonrasında ise annesine hediye ettiği arabayı kendisi kullanıyor şeklinde haberleri ile magazin gündemine oturmuştu.

Akalın, kendisiyle ilgili çıkan haberlere Instagram hesabından yayınladığı gönderilerle cevap verdi. Hem kendi arabasını hem de annesine hediye olarak verdiği arabayı takipçileriyle paylaşan Akalın, not olarak “Bu benim, bu annemin. O kadar cimri değiliz be” yazdı.

DEMET AKALIN’DAN FAKİRLİK AÇIKLAMASI

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.