Babam çok değişti 3. Bölüm 2. fragman yayınlandı! Mehmet Ali, iki taraftan darbeyi alıyor

Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu ve Melek Baykal gibi isimlerin rol aldığı Perşembe akşamlarının yeni dizisi Babam çok değişti tüm …

19.01.2021
25
Babam çok değişti 3. Bölüm 2. fragman yayınlandı! Mehmet Ali, iki taraftan darbeyi alıyor

Başrollerinde Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu ve Melek Baykal gibi isimlerin rol aldığı Perşembe akşamlarının yeni dizisi Babam çok değişti tüm hızıyla devam ediyor. Peki, Babam çok değişti oyuncuları kimler? İşte Babam çok değişti 3. bölüm fragmanında dikkat çeken detaylar…

Kanal D’de ekrana getirilen başrollerinde Çağlar Çorumlu, Şebnem Bozoklu ve Melek Baykal’ın rol aldığı İyi Aile Babası dizi için yeni düzenlemelere gidildi. Süreç Film’in Kanal D için çektiği İyi Aile Babası dizisinin 5. bölümde adı değişti. Birol Güven’in yazmaya başladığı dizi yeni yıl itibariyle Babam Çok Değişti adıyla ekran macerasına devam ediyor. Babam çok değişti, Süreç film imzalı, yönetmeliğini Hakan Algül’ün yaptığı, Tayfun Güneyer tarafından kaleme alınan komedi türündeki Türk yapımı televizyon dizisidir. Babam çok değişti dizisinin konusunu, başrol oyuncularını, oyuncuların nasıl karakterleri canlandıracağını, dizi ne zaman yayınlanacak gibi soruların cevaplarını merak ederken, birbirinden keyifli tanıtımlar yayınlanmaya devam ediyor. Babam çok değişti dizisinin Mehmet Ali’sini hangi oyuncu canlandırıyor? Şebnem Bozoklu Babam çok değişti dizisinde hangi karakteri canlandırıyor? Babam çok değişti rap şarkısı için stüdyoya giren başrol oyuncuları, sergiledikleri performansla beğeni topladılar. Babam çok değişti dizisinin rap müziğini kim söylüyor? Peki, Babam çok değişti dizisinde kim kimdir? İşte detaylar!

Ekranların yeni soluklu dizisi Babam çok değişti kısa sürede izleyiciden tam not almayı başardı. Dizi 3. yeni bölüm ile izleyicilerin karşısına çıkacak. İşte beklenen ve yeni ismiyle yayınlanan 3. yeni bölüm fragmanı…

BABAM ÇOK DEĞİŞTİ 3. BÖLÜM FRAGMANI

Mehmet Ali, kızı Yağmur’un kendisi ile çalışmasından dolayı huzurludur. Güvendiği birisine emanet edebileceği hissi onu rahatlatır; fakat, bilmediği bir şey vardır. Yağmur artık babası ile çalışmak istememektedir. Bu konuyu babasına nasıl anlatacağını kara kara düşünmektedir.

Bu sırada Deniz, Mehmet Ali’nin kendisi hakkında aldığı uzaklaştırma kararına uymaz ve Aslı ile muhabbeti kurar. Mehmet Ali, ilk aşkının ortalığı karıştıracağını bilmektedir ve ne yapacağını kara kara düşünmektedir.

İYİ AİLE BABASI KONUSU NEDİR?

Anadolu Yakası’nda özel bir klinik sahibi olan halk sağlığı hekimi Mehmet Ali (Çağlar Çorumlu), karısını ve çocuklarını çok seven, fedakar bir aile babasıdır. Aynı zamanda alt kat komşuları olan annesine de çok düşkündür. Bu yüzden sürekli karısı ile annesi arasında kalıp, ikisi arasında zorlu bir arabuluculuk görevi üstlenmektedir.

İYİ AİLE BABASI 2. BÖLÜM FRAGMANI

Tedavisi bulunamamış bir hastalığı tedavi ederek dünyaya iz bırakmaya karar veren Mehmet Ali çalışmalarına başlar. Yardım, abisi Rıfkı’dan gelir. Tabii ki bir şartla; Mehmet Ali’de Ayfer konusunda abisi Rıfkı’ya yardım etmeli ve Ayfer hakkında olabildiğince bilgi toplamalıdır. Fakat o bilgileri sadece Rıfkı değil aynı zamanda anneleri Arife’ de istemektedir.

Çağlar Çorumlu ile Şebnem Bozokulu’nun başrolde yer aldığı Kanal D’nin iddialı dizisi, televizyon hayatına yeni başladı. İlk bölümü geçtiğimiz hafta dizi severlerin beğenisine sunuldu. İyi Aile Babası oyuncuları, konusu dikkat çekiyor. İyi Aile Babası 2. son bölümde neler oldu?

SON BÖLÜMDE YAŞANANLAR

Mehmet Ali, Aslı’ya yardımcı olmak adına mücadele eder ancak çocukları babalarının seçimlerini konusunda başarısız olduğunu düşünmektedirler. Öte yandan Rıfkı ve Ayfer’ın arasını yapmak için herkes dört bir koldan seferber olmuştur. Araya giren dedektif olayların daha da karışmasına sebep olur.

Aslı’nın iş yoğunluğundan dolayı Mehmet Ali ev idaresini almayı teklif eder. Ancak Mehmet Ali için bu hiç kolay değildir. Evde cümbüş başlar. Arife ise Rıfkı’nın evlilik meselesi üzerinde kafa yormaya devam eder.

BABAM ÇOK DEĞİŞTİ OYUNCULARI KİMLER?

Mehmet Ali Pamuk / Çağlar Çorumlu 

Evli, 3 çocuk babası. İstanbul doğumlu, aslen Adanalı. Tıp Fakültesi mezunu, aile hekimi. Hem çekirdek, hem de geniş ailesine çok düşkün. Aile bağlarına çok önem veriyor. İyi bir baba, iyi bir eş ve iyi bir evlat olmak için büyük mücadele veriyor. Mesleğinde de çok idealist bir hekim.

Aslı Pamuk / Şebnem Bozoklu 

Mehmet Ali’nin 25 yıllık karısı, 3 çocuk annesi, hem ev kadını hem de kariyer sahibi. Kocasına ve çocuklarına çok düşkün, çalışkan, fedakar, aşırı titiz, mükemmeliyetçi ve modern görüşlü bir kadın. Hayattaki en büyük mücadelesini, alt katlarında oturan kayınvalidesine karşı veriyor.

Arife Pamuk / Melek Baykal 

İki çocuk annesi, Adana’da doğmuş, İstanbul’da büyümüş ve yine kendisi gibi Adanalı olan, dönemin sıkı emniyet amirlerinden Kerami ile evlenmiş. Çocuklarına, ve özellikle küçük oğlu Mehmet Ali’ye çok düşkün. Kerami, emekli olup 7/24 evde olmaya başlayınca, aralarında tatlı bir didişme başlamış.

Kerami Pamuk / Salih Kalyon 

Doğma büyüme Adanalı. Polis lisesinden mezun olduktan sonra tayini İstanbul’a çıkmış ve sonrasında hep İstanbul’da kalmış. Hayatta bir tek karısından çekiniyor. Emekli olduktan sonra, 7/24 evde karısının boyunduruğu altında olmaktan çok sıkılmış durumda, evden kaçıp, arkadaşlarıyla vakit geçirmek için her numarayı çeviriyor.

TİMUR ACAR / RIFKI PAMUK

Hala anne ve babası ile aynı evde yaşıyor. Lisede beden eğitimi öğretmeni ve basketbol takımının koçu. Çok iyi niyetli ve temiz kalpli bir adam olduğu için kolay kandırılan, bir yanı var.

BAHAR ŞAHİN / YAĞMUR PAMUK

Psikoloji son sınıfta okuyor. Daha çok annesine benziyor. Temiz kalpli, ailesine düşkün, dünyalar güzeli ailenin en büyük kızı.

BAHAR SUER / AYFER

Rıfkı’nın beden eğitimi öğretmenliği yaptığı liseye yeni gelen psikolojik rehberlik danışmanı. Rıfkı ile öğretmenler odasında ilk karşılaştıkları anda birbirlerine aşık oluyorlar.

BERKE ÜSDİKEN / EMRE GÜNEY

Genç ve yakışıklı pratisyen hekim. Mehmet Ali’nin yanında asistan hekimlik yapıyor. Çok iyi aile ve okul eğitimi almış, bilgili, kültürlü, iyi kalpli.

BABAM ÇOK DEĞİŞTİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Sit com türündeki İyi Aile Babası dizisinin çekimleri Beykoz Kundura Fabrikası’nda yapılıyor.

BABAM ÇOK DEĞİŞTİ HANGİ KANALDA?

İyi aile babası Kanal D ekranlarında perşembe akşamları yayınlanıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.