BILLIE EILISH, ORLANDO BLOOM’U TANIYAMAMIŞ

Billie Eilish’in yeni belgeselinde her şey var! Çocukluk aşkı Justin Bieber’dan, yeni ‘When We All Fall Asleep, Where Do We Go?’ albümüne kadar …

05.03.2021
22
BILLIE EILISH, ORLANDO BLOOM’U TANIYAMAMIŞ

Billie Eilish’in yeni belgeselinde her şey var! Çocukluk aşkı Justin Bieber’dan, yeni ‘When We All Fall Asleep, Where Do We Go?’ albümüne kadar her şeyin sahne arkasını gördüğümüz belgeselde Eilish’in komik anıları da var. Ancak ‘Billie Eilish: The World’s a Little Blurry’ adlı belgeselde gözümüzden kaçmayan bir detay ise Eilish’in Orlando Bloom ile tanıştığı zaman kim olduğunu anlamaması!

2019 Coachella festivalinde sahne arkasında Orlando Bloom ile tanıştığı anın klibinin yer aldığı belgeselde, Eilish ünlü oyuncuyu tanımıyor. Belgeselde ‘Katy Perry’nin nişanlısı’ diye Bloom ile tanıştırıldığını gördüğümüz Eilish’in suratındaki tepkisiz ifadeden sonra abisi Finneas kardeşine Bloom’un ne kadar ünlü olduğunu anlatmaya çalışıyor. Bloom’un kim olduğunu anladıktan sonra, “Bu adam mı? Bu o muydu? Olamaz! Onu geri getirin. Onunla tekrar tanışmak istiyorum. Beni yanağımdan öptü,” diyen Eilish, heyecanını biraz geç de olsa belirtiyor.

Apple TV+ üzerinden Aralık ayında yayınlanan belgesel, aynı zamanda Eilish’in rapçi 7:AM ile ilişkisine de değiniyor. Eilish’in genç yaşında dünya çapında bir fenomen olmasını inceleyen belgesel R.J. Cutler tarafından yönetildi.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.