Bim’de satılan Arnica blender seti özellikleri neler? Arnica blender seti alınır mı

Bim Marketler Zinciri’nde 20 Ocak’tan itibaren Arnica blender seti satılmaya başlanacak. Aktüel ürünler kategorisinde yer alan Arnica blender …

19.01.2021
27
Bim’de satılan Arnica blender seti özellikleri neler? Arnica blender seti alınır mı

Bim Marketler Zinciri’nde 20 Ocak’tan itibaren Arnica blender seti satılmaya başlanacak. Aktüel ürünler kategorisinde yer alan Arnica blender seti, hız ve kapasite genişliğiyle en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Arnica blender seti hakkında bilinmesi gerekenlere, haberimizde yer verdik.

Bim’in bu haftaki aktüel ürünler kataloğu yayımlandı. 20 Ocak’tan itibaren satışı yapılmaya başlanacak olan Arnica blender seti, en çok dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. İndirimli fiyattan satışı yapılan Arnica blender seti, sahip olduğu özellikleriyle kolay bir kullanım sağlıyor. Pandeminin de etkisiyle son dönemde mutfak ürünlerini daha sık kullanmaya başlayan ev hanımları da, Google üzerinden Bim’de satışı yapılan Arnica blender seti ile ilgili detaylı araştırma yapıyorlar. ‘Arnica blender seti özellikleri nelerdir?’, ‘Arnica blender seti nasıl, alınmalı mı?’ soruları en çok aratılanlar arasında yer alıyor.

ARNİCA BLENDER SETİ ÖZELLİKLERİ NEDİR?

ARNİCA BLENDER SETİ ALINIR MI?

Arnica blender seti, 20 Ocak tarihinden itibaren 189 TL’den BİM’de satışa sunuluyor. Setin sahip olduğu temel özellikler şu şekilde sıralanıyor:

– Paslanmaz çelik bıçaklar.

– Çift kademeli hız sistemi.

– Turbo fonksiyonu

– 1.1 kapasiteli parçalama haznesi

– Easytouch tuş sistemi

– 700 ml. ölçme kabı

1200 Watt güce sahip olan setin satışı, 6 taksitli fiyat seçeneğiyle de yapılabilyor. Blender setinin 2 yıllık garanti süresi de bulunuyor. 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.