Çekim için Türkiye’ye gelen Jason Statham kurşun geçirmez cam villada kalıyor!

Taşıyıcı filmiyle dünya üzerinde büyük bir şöhret eden aktör Jason Statham, yeni filmi için Antalya’ya geldi. Statham, Antalya’da kurşun …

19.02.2021
20
Çekim için Türkiye’ye gelen Jason Statham kurşun geçirmez cam villada kalıyor!

Taşıyıcı filmiyle dünya üzerinde büyük bir şöhret eden aktör Jason Statham, yeni filmi için Antalya’ya geldi. Statham, Antalya’da kurşun geçirmez cam bir villada ikamet ediyor.

Dünyaca ünlü aktör Jason Statham, yeni filmi Five Eyes için Antalya’ya geldi. Çekimleri Antalya Expo Fuar’ında süren filmin setine, ziyaretçi girişi tamamıyla yasaklanmıştı. Statham’ın kaldığı ikametde de üst düzey koruma hakim. Kaldığı otelin kurşun geçirmez cam villasında konaklayan Statham, bazı sahnelerinde de dublör kullanıyor. Bu anlarda ünlü oyuncu, villasında dinleniyor.

Daha önce dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’in kaldığı otellerden birinde ikamet eden Statham’ın villasının adı Crown. 3 katlı villa içerisinde 5 yatak odası, 5 giyinme odası, teras barbekü, müzik sistemi, özel SPA merkezi ve havuz bulunuyor. Villanın ayrıca özel şöfor ve helikopter transferi özelliği de bulunuyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.