Dakota Johnson: The Friend setinde panik atak krizi geçirdim!

Amerikalı oyuncu Dakota Johnson, yeni filmi The Friend’deki ilk şarkı sahnesine hazırlanırken panik atak krizi geçirdiğini ve yaşadığı …

22.01.2021
23
Dakota Johnson: The Friend setinde panik atak krizi geçirdim!

Amerikalı oyuncu Dakota Johnson, yeni filmi The Friend’deki ilk şarkı sahnesine hazırlanırken panik atak krizi geçirdiğini ve yaşadığı deneyiminin çok ürkütücü olduğunu açıkladı.

Jimmy Fallon’un The Tonight Show programına katılan dünyaca ünlü güzel oyuncu Dakota Johnson, Nicole karakterine hayat verdiği The Friend filmi çekimleri sırasında panik atak krizi geçirdiğini itiraf etti.

Bir tiyatro salonunda şarkı söyleyeceği sahne sırasında panik atacak geçirdiğini söyleyen 31 yaşındaki oyuncu o anları şöyle anlattı: “İnsanların karşısında şarkı söylemek aslında benim için inanılmaz ürkütücü ve sahnede beni çok da görmüyorsunuz. Kamera arkamdan çekim yapıyordu, ne olduğunu anlayamıyorsunuz bile ve bir tiyatro sahnesinde de performans yapmamam gerekiyordu. Sesimin playback versiyonunu yani ses kaydımı oynatmaya başladılar ve ‘Aksiyon’ dediler”

Yönetmenin çekime başlaması ile birlikte panik atağını kontrol edemediğini söyleyen Johnson, “Direkt sahneden indim. Tiyatronun, sahnenin arkasında koşmaya başladım. Etrafta koşuyordum ve sonra birden gülmeye başladım ve tüm ekip, ‘Bu kız ne yapıyor?’ dedi. Koşup güldükten sonra birden hareket etmeyi bıraktım ve ağlamaya başladım. İnanılmaz bir uçuş modu gibiydi” dedi.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.