Deneyimli manken Güzide Duran Aksoy geri döndü! Amerika kabusu bitti!

Güzide Duran Aksoy, pandemi başlarında 2014’ten beri yaşadığı ABD’den ayrıldı. “Amerika’daki sağlık sistemine çok fazla güvenmediğimiz için …

18.01.2021
16
Deneyimli manken Güzide Duran Aksoy geri döndü! Amerika kabusu bitti!

Güzide Duran Aksoy, pandemi başlarında 2014’ten beri yaşadığı ABD’den ayrıldı. “Amerika’daki sağlık sistemine çok fazla güvenmediğimiz için Türkiye’ye döndük” diyen eski manken Bodrum’daki evlerinde izole bir şekilde yaşıyor.

Bir dönemin ünlü mankeni Güzide Duran Aksoy, mimar eşi Adnan Aksoy ve çocuklarıyla 2014’ten beri ABD’de yaşıyordu. 40 yaşındaki eski manken, pandeminin başlarında İstanbul’a gelerek rahat bir nefes aldı.

Koronavirüs’le beraber ABD’deki sağlık sisteminin çöküşüne birebir tanıklık eden eski manken, Türkiye’ye gelince rahat bir nefes aldı. Bu yıl sonuna dek Amerika’ya tekrar dönmeyecek olan Güzide Duran Aksoy, çocukları Selin ve Emir’in de Türkiye’de çok mutlu olduğunu dile getirdi.

Los Angeles’taki yaşamını bırakıp şimdilerde Bodrum’daki evlerinde kalan Güzide Duran, “Türkiye’deki sağlık sistemi sayesinde şu anda kendimizi ABD’den çok daha güvenli ve huzurlu hissediyoruz” diye konuştu.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.