Dilan Çıtak Tatlıses ile İbrahim Tatlıses’in arasındaki küslüğü bitiren kişi ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde kızı Dilan Çıtak’ı evinde ziyaret eden İbrahim Tatlıses, kızı ile aralarındaki buzları eritmişti. Diğer çocuklarına ev verip …

05.03.2021
17
Dilan Çıtak Tatlıses ile İbrahim Tatlıses’in arasındaki küslüğü bitiren kişi ortaya çıktı!

Geçtiğimiz günlerde kızı Dilan Çıtak’ı evinde ziyaret eden İbrahim Tatlıses, kızı ile aralarındaki buzları eritmişti. Diğer çocuklarına ev verip kendisine ev vermediği için babasına sitemde bulunan Çıtak, olaylar sonrası gerçekleşen barışı sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Baba-kız barışmasına vesile olan kişinin kim olduğu ortaya çıktı.

Babası İbrahim Tatlıses ile aralarındaki buzları yeniden eritmeye başlayan Dilan Çıtak, geçtiğimiz gün alışveriş yaparken görüntülenmişti. Muhabirler Çıtak’a, İbrahim Tatlıses ile barışmalarını sormuştu. Bunun üzerine genç şarkıcı sadece “Arkadaşlar her şey çok güzeldi, iyi akşamlar” açıklamasında bulunmuştu.

Arabesk müziğin önemli isimlerinden sanatçı İbrahim Tatlıses, bir süredir kızı Dilan Çıtak Tatlıses ile küstü. Sanatçının 4. kızı olan Dilan Çıtak Tatlıses,  babasıyla çekildikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından, ‘Evime hoşgeldiniz babacığım.’ notuyla paylaşmıştı.

Küslüğün sebebi ise İbrahim Tatlıses geçtiğimiz aylarda Kuşadası’nda bulunan sitesinden tüm çocuklarına birer daire vereceğini açıklamış ve sözünü tutmuştu. Ancak evleri, Dilan Çıtak Tatlıses hariç diğer çocuklarına vermişti. Bu durum sonrasında baba-kız arasında küslük oluşmuştu.

İkilinin barışmalarına vesilen olan kişinin, Tatlıses’in müstakbel eşi Gülçin Karakaya’nın olduğu öğrenildi. Karakaya’nın Tatlıses’in 4 kızından biri olan Dilan ile de arasının oldukça iyi olduğu öğrenildi.

 

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.