Dilan Çıtak Tatlıses yasağı ihlal etti, polisle tartıştı!

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses sokağa çıkma yasağının olduğu gün dışarıda dolaştığı için ceza kesildi. Sokağa …

21.01.2021
18
Dilan Çıtak Tatlıses yasağı ihlal etti, polisle tartıştı!

Usta sanatçı İbrahim Tatlıses’in kızı Dilan Çıtak Tatlıses sokağa çıkma yasağının olduğu gün dışarıda dolaştığı için ceza kesildi.

Sokağa çıkma yasağında Şişli’de polisler tarafından durdurulan ve 3 bin 150 lira ceza kesilen şarkıcı Dilan Çıtak, memurlara hakaret edip görevlerini yapmalarını engellemeye çalıştı. Çıtak hakkında, görevli memura direnme, hakaret ve bulaşıcı hastalıklara ilişkin alınan tedbirlere aykırılık suçundan soruşturma başlatıldı.

Soruşturmada ifade veren Çıtak, olay günü nişanlısı Levent Dörter ile birlikte köpeğini veterinere götürmek istediklerini, polisler durdurduğunda köpeğinin kusmaya başladığını ve elindeki raporu polise gösterip acil hastaneye gitmek istediklerini söylediğini anlattı. Köpeği veterinere götürmek için yasağı ihlal ettiğini, bu nedenle kendisine kesilen cezaya itiraz ettiğini belirten şarkıcı, “Rapora rağmen polisler bizimle münakaşa etmeye başladı. Köpeğim kusmaya başlayınca sinir krizi geçirdim. Polislerin görevini yapmasına engel olmadım” dedi.

İkili hakkında görevli memura direnme, hakaret ve bulaşıcı hastalıklara ilişkin alınan tedbirlere aykırılık suçundan başlatılan soruşturma sürüyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.