Emlak kralı Mohammed Hadid’ten sonra model kızları Bella ve Gigi’de geliyor’

3 gün İstanbul’da bir açılış için kalacak olan Mohammed Hadid’ten sonra kızları Bella ve Gigi’nin de İstanbul’a geleceği öğrenildi. Babaları …

22.03.2021
11
Emlak kralı Mohammed Hadid’ten sonra model kızları Bella ve Gigi’de geliyor’

3 gün İstanbul’da bir açılış için kalacak olan Mohammed Hadid’ten sonra kızları Bella ve Gigi’nin de İstanbul’a geleceği öğrenildi.

Babaları Mohammed Hadid’in ziyaretinden sonra ünlü modeller Bela ve Gigi Hadid’te Türkiye’ye geliyor. Turizm açısından önemli bir atak olacak olan kardeşler babalarıyla beraber Temmuz gibi tatil yapmaya gelecek.

Memaar Al Morshedy’in Ceo’su Hassan Morshedy ile beraber İstanbul’a gelen  Mohammed Hadid, geçtiğimiz gün Zeytinburnu Fişekhane’deki tahin konseptli The Levand isimli mekanın açılışına konuk oldu. İkram edilen baklava ve çayı çok beğendiğini dile getiren Morshedy, “Türk insanının cana yakın ve misafirperver olduğunu duymuştum gelmeden önce ama yemeklerinin bu kadar şahane olduğunu bilmiyordum. Buralara bayıldım. Asıl yaz aylarında bir kez daha gelerek bu sefer iyi bir tatil yapmak istiyorum” dedi.

EMLAKLARIN KRALI MOHAMED HADİD…

Özellikle Amerika’da lüks otel ve konak merkezleri inşa ediyor. Bunun yanı sıra Morshedy ise dünyanın dört bir yanında gayrimenkulleri olduğunu biliniyor.

İkilinin yatırım yapıp yapmayacağı ise büyük merak uyandırdı. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.