Fahriye Evcen’in saatinin fiyatı dudak uçuklattı!

Set çıkışı eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan’a zaman ayıran Burak Özçivit, ailesiyle beraber alışveriş yaptı. Çiftin oğullarıyla beraber …

26.02.2021
20
Fahriye Evcen’in saatinin fiyatı dudak uçuklattı!

Set çıkışı eşi Fahriye Evcen ve oğlu Karan’a zaman ayıran Burak Özçivit, ailesiyle beraber alışveriş yaptı. Çiftin oğullarıyla beraber giyimlerindeki uyum ise objektiflere böyle yansıdı. Evcen’in kolundaki saatin fiyatı ise dudak uçuklattı.

Her anları merak edilen ünlü çift Burak Özçivit ve Fahriye Evcen, oğulları Karan ile beraber geçtiğimiz akşam görüntülendi. Alışveriş yapan çiftin uyumlu giyimi dikkatlerden kaçmadı. Evcen’in kolundaki saat ise fiyatıyla gündem oldu. Ünlü oyuncu aksesuarı için toplamda 170 bin TL ödedi.

FAHRİYE EVCEN’İN NEZAKETİ TAKTİR TOPLADI! 

AVM’de objektiflere yansıyan ünlü oyuncu Fahriye Evcen, oğlu Karan ile beraber alışverişteydi. Rüzgarlı hava şartlarından dolayı basın mensuplarından izin isteyen Evcen, Karan’dan dolayı çok fazla kalamayacağını söyledi. Başarılı oyuncu Fahriye Evcen’in bu kibar davranışı ise takdir topladı.

FAHRİYE EVCEN İLE BURAK ÖZÇİVİT AYNI MONTU MU GİYİYOR?

Ekranların iddialı dizisi Kuruluş Osman’ın başrol oyuncusu Burak Özçivit, eşi Fahriye Evcen ile beraber Nişantaşı’nda hastaneden çıkarken objektiflere yansıdı. Evcen’in üzerindeki montun yaklaşık 2 hafta önce eşi Özçivit’in giydiği ile birebir olması sosyal medyada konuşulan konulardan oldu.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.