Gönül Dağı ekibinden alkışlanacak hareket! Gönül Dağı 11. Bölüm 2. Fragmanı yayında!

TRT1 ekranlarında yer alan Gönül Dağı dizisinin ekibi sosyal medya üzerinden kendilerine mesaj gönderen minik hayranlarının hayallerini …

06.01.2021
22
Gönül Dağı ekibinden alkışlanacak hareket! Gönül Dağı 11. Bölüm 2. Fragmanı yayında!

TRT1 ekranlarında yer alan Gönül Dağı dizisinin ekibi sosyal medya üzerinden kendilerine mesaj gönderen minik hayranlarının hayallerini gerçekleştirdi.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN

TRT1 ekranlarında yer alan Gönül Dağı dizisinin ekibi sosyal medya üzerinden kendilerine mesaj gönderen minik hayranlarının hayallerini gerçekleştirdi.

GÖNÜL DAĞI 11. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA!

Yüreğinize dokunacak hikayesiyle TRT1 ekranlarında Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Gönül Dağı 11. Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesi Gönül Dağı’nda bu hafta neler olacak?

Taner ve Dilek’in beraberliğini öğrenen anneleri bunu istemez. Taner’in annesi bu ilişkinin yürümeyeceğini düşünürken Dilek’in annesi ise bir birlerinin dengi olmadığını söyler. Ancak buna rağmen Dilek ve Taner birbirlerinden vazgeçmek istemez. Sefer’in motorunun çalındığını duyan Zahide çocuklardan Sefer’e yardım etmelerini ister. Sefer, Zahide’nin kendisine yardım etmesine içten içe sevinir. Asuman ile Ramazan ise aşklarını itiraf etmezseler bile birlikte vakit geçirir. İkisi arasındaki en önemli şey ise türküdür. Cemilenin mide bulantıları ve son olarak bayılması ise akıllara önce hamileliği getirdi. Ancak yeni bölüm fragmanında farklı hikayelerin olduğu görüldü.

GÖNÜL DAĞI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği Gönül Dağı dizisi başladı. Efsaneleri, gelenekleri, şehirlerde unutulmaya yüz tutmuş değerleri gönülden yaşayan, alın teriyle kazanırken sevdasını yüreğiyle hisseden, umutları ve hayalleri uğruna yaşam mücadelesi veren insanların hikayesini konu edinen Gönül Dağı dizisi, “Bozkırın kalemi” Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırıldı. Merhum halk ozanı Neşet Ertaş’ın unutulmaz türküsü ‘Gönül Dağı’ndan esinlenerek hazırlanan ve çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirilen TRT 1 dizisi, yeni bölümü heyecanla bekleniyor.

GÖNÜL DAĞI OYUNCULARI KİMLER?

Yapımcılığını Köprü Film’in üstlendiği, senaryosu Mustafa Çiftçi’ye ait olan, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın yaptığı Gönül Dağı’nın oyuncu kadrosunda; Berk Atan (Taner), Gülsim Ali İlhan (Dilek), Yavuz Sepetçi (Ciritçi Abdullah) Ege Aydan (Celal Bey), Semih Ertürk (Veysel), Ecem Özkaya (Zahide) gibi isimler yer alıyor.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.