İbo Show’a katılan Mehmet Ali Erbil gözyaşlarını tutamadı! Duygusal anlar yaşandı…

Cumartesi akşamları STAR TV’de yayınlanan İbo Show’un son bölümünde Tatlıses’in, sunucu ve şovmen Mehmet Ali Erbil ile yaptığı özel bir röportaj …

19.02.2021
19
İbo Show’a katılan Mehmet Ali Erbil gözyaşlarını tutamadı! Duygusal anlar yaşandı…

Cumartesi akşamları STAR TV’de yayınlanan İbo Show’un son bölümünde Tatlıses’in, sunucu ve şovmen Mehmet Ali Erbil ile yaptığı özel bir röportaj yayınlandı. Erbil, röportaja ‘Seninle benim kadar kimsenin hatırı yoktur insanlarda’ sözleri ile başladı. Dostluğu maziye dayanan sevilen ikilinin muhabbeti esnasında duygusal anlar yaşandı…

Magazin gündemine Kaçış Sendromu hastalığının nüksetmesinden dolayı verdiği yaşam mücadelesiyle konu olan sunucu Mehmet Ali Erbil, dostluğu yıllara dayanan İbrahim Tatlıses’in programı olan ‘İbo Show’a katıldı. Hastalık günlerinin nasıl geçtiğine dair ilk defa bu kadar detaylı açıklama veren M. Ali Erbil ile Tatlıses, eski günlerden ve vefat eden ortak arkadaşlarından bahsederken gözyaşlarını tutamadı.

63 yaşındaki Ali Erbil, “Yoğun bakımdayken Allah’a dua ettim. ‘Bir tek torunumu göreyim, ondan sonra benim canımı al Allah’ım’ dedim” ifadesinde bulundu. 1 buçuk senedir ilişkisinin olmadığına da değinen şovmen, ekranlara geri dönüp dönemeyeceği ile ilgili şöyle dedi:

”Ben de önümüzdeki yıllarda daha iyi olursam programlara devam edeceğim. Yanımda yardımcılarım var. Allah eksiklerini göstermesin, iyiyim.”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.