İnternet alışverişinden satın alabileceğiniz uygun fiyatlı ev ve yaşam ürünleri

Online alışverişin revaçta olduğu bu dönemlerde, Trendyol ve Hepsi Burada üzerinden evlerinize en şık ve kullanışlı ev-yaşam, dekorasyon …

22.01.2021
16
İnternet alışverişinden satın alabileceğiniz uygun fiyatlı ev ve yaşam ürünleri

Online alışverişin revaçta olduğu bu dönemlerde, Trendyol ve Hepsi Burada üzerinden evlerinize en şık ve kullanışlı ev-yaşam, dekorasyon ürünlerini satın alabilirsiniz. Evinizin dekoratif alanda ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri, uygun fiyatla satın alabilirsiniz. İnternet alışverişinden satın alabileceğiniz indirimli ürünleri, haberimizde derledik.

Koronavirüs salgınıyla birlikte internet alışverişlere sadece kıyafet vb. alanlarda değil ev, yaşam ve dekorasyon alanlarında da yoğun ilgi oluşmaya başladı. Uygulamalar da bu amaçla markalara yönelik indirimlerini sıklaştırdılar ve kesintisiz bir şekilde sürmeye de devam ediyorlar. Bu amaçla en çok tercih edilen uygulamalarda, ev ve yaşam ürünlerine yönelik % 50’ye varan bir indirim söz konusu olmuş durumda. Peki yeni sezon için Trendyol ve Hepsi Burada gibi markalardan evler için hangi ürünler tercih edilebilir? Sezonun canlılığını üzerinde taşıyan ev-yaşam ve dekorasyon ürünlerini, beğeninizle uyumlu olarak uygun fiyata satın alabilirsiniz. 

TRENDYOL EV & YAŞAM ÜRÜNLERİ

HEPSİ BURADA – FLORA HALI: 219 TL

HEPSİ BURADA – MUDO CONCEPT 36 PARÇA YEMEK TAKIMI: 650 TL

TRENDYOL – MADAME COCO NEVRESİM TAKIMI: 200 TL

TRENDYOL – ENGLİSH HOME BAMBU SAKLAMA KUTUSU: 60 TL

TRENDYOL – ENGLİSH HOME AKRİLİK TV BATTANİYESİ: 50 TL

TRENDYOL – ENGLİSH HOME 12 PARÇA CAM ÇAY BARDAĞI TAKIMI: 70 TL

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.