Jason Statham’ın Aspendos paylaşımlarına milyonluk beğeni

Dünyaca ünlü aktör Jason Statham, film çekimleri sebebiyle bir süredir Antalyada’ydı. Çekimlerini tamamlayan Statham, Serik ilçesine gitti ve …

20.03.2021
16
Jason Statham’ın Aspendos paylaşımlarına milyonluk beğeni

Dünyaca ünlü aktör Jason Statham, film çekimleri sebebiyle bir süredir Antalyada’ydı. Çekimlerini tamamlayan Statham, Serik ilçesine gitti ve Aspendos’u ziyaret ederek yeni fotoğraflar paylaştı. Aktörün yaptığı paylaşımlar, 1 milyondan fazla beğeni ve binlerce yorum aldı.

Dünyaca ünlü yönetmen Guy Ritchie ve İngiliz aktör Jason Statham’ın bir araya geldiği ‘Five Eyes’ filminin çekimlerine, 21 Ocak’ta Antalya’da başlamıştı. Film çekimleri için yaklaşık 2 aydır Antalya’da bulunan Jason Statham, İstanbul Sinema Müzesi’nin açılışına da katılmış ve Başkan Erdoğan ile görüşmüştü.

 

Antalya’ya hayran kalan ve burada turistik geziler düzenleyen Statham, Serik ilçesine de ziyarette bulundu. Aspendos’u gezen aktör, buradan çekilmiş fotoğraflarını da sosyal medya hesabında paylaştı. Paylaşım 1 milyon üzeri beğeni aldı. Statham’a olan hayranlığıyla bilinen oyuncu Ezgi Mola da, fotoğrafa yaptığı esprili yorumla güldürdü.

 

“TÜRK MİSAFİRPERVERLİĞİNİ HİÇ UNUTMAYACAĞIM”

Jason Statham, Regnum Carya Otel Yönetim Kurulu Başkanı Ali Şafak Öztürk ile vedalaşmış ve duyduğu memnuniyeti şu sözlerle anlatmıştı:

“Türkiye çok güzel bir ülke, Türk kültürü ve Antalya şehri beni çok etkiledi. Türk misafirperverliğini hiç unutmayacağım. En kısa sürede ailemle birlikte Antalya’ya tatile geleceğim. Ayrıca Hollywood’daki diğer sanatçı arkadaşlarıma da Antalya ve Türkiye’den bahsedeceğim. Onların da benim gibi Türkiye’de film çekmelerini isteyeceğim. 2 ay boyunca Türkiye ve Türk insanı beni çok etkiledi.”

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.