Koronavirüsü atlatan Tom Hanks saçlarını kazıttı!

Hollywood yıldızı Tom Hanks ve eşi Rita Wilson koronavirüse yakalanan ilk isimlerden biri olmuştu. Hanks, geçtiğimiz hafta aşı açıklamasıyla …

04.01.2021
23
Koronavirüsü atlatan Tom Hanks saçlarını kazıttı!

Hollywood yıldızı Tom Hanks ve eşi Rita Wilson koronavirüse yakalanan ilk isimlerden biri olmuştu. Hanks, geçtiğimiz hafta aşı açıklamasıyla gündem olmuştu. Sağlık durumu tamamen iyi olduğunu duyuran Hanks, Elvis Presley filmi için saçlarını kazıttığı ortaya çıktı.

Yaklaşık bir yıl sonra ilk kez kamera karşısına geçmeye hazırlanan Tom Hanks saçlarını kazıttı. Hollywood’un önemli isimlerinden biri olan Hanks, film için çekimleri için Avusturalya’ya gitti. Burada saçlarını kazıtan usta aktör, Elvis Presley’in ünlü menajeri Tom Parker’i oynayacak. Hanks, yeni imajını “Size Colonel Tom Parker’ı canlandırmak için sahip olmam gereken korkunç tıraşı göstereyim. Şuna bak korkunç… Bunu görüyor musun? Şuna bak!” sözlerinden sonra gösterdi. 

“HERKESDEN SONRA AŞI OLACAĞIM!”

İngiltere’de ortaya çıkan mutasyonlu virüs korku ve paniğe neden oldu. Ancak aşı buluşları bir nebze olsa su serpti. Diğer yandan aşılar ise kafaları karıştırdı.

Hollywood Tom Hanks ise tüm bu tartışmaların arasında aşıya dair ilk açıklamayı yaptı.  Hanks eşiyle beraber virüs ilk ortaya çıktığı yıllarda virüse yakalanmış ve ağır atlatmıştı. 64 yaşındaki Amerikalı oyuncu News of the World’un tantımına katıldı.

Canlı yayında röportaj veren isim “Aşıyı gerçekten olması gereken herkesten çok sonra yaptıracağız” şeklinde konuştu. Hanks, aşıdan ziyade kişilerin sağlıklı beslenmesi gerektiğini vurguladı. 

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.