Kuruluş Osman’ın Hazal Hatun’u Yeşim Ceren Bozoğlu yeni imajıyla bambaşka biri oldu!

Yeşim Ceren Bozoğlu değişimiyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Verdiği kilolar sonrası dikkat çeken ve Atv’nin iddialı dizisi Kuruluş Osman …

20.02.2021
13
Kuruluş Osman’ın Hazal Hatun’u Yeşim Ceren Bozoğlu yeni imajıyla bambaşka biri oldu!

Yeşim Ceren Bozoğlu değişimiyle adından söz ettirmeye devam ediyor. Verdiği kilolar sonrası dikkat çeken ve Atv’nin iddialı dizisi Kuruluş Osman’da Hazal Hatun rolüyle ekranlarda yer alan ünlü oyuncu, yeni saç stili ile bambaşka bir görüntüye kavuştu. Saç rengini koyulaştıran ve kahkül kestiren Bozoğlu, yeni imajıyla sosyal medyada gündem oldu.

Kuruluş Osman dizisinde Hazal Hatun’u canlandıran Yeşim Ceren Bozoğlu verdiği kilolar sonrası yeni imajıyla dikkat çekti. Bozoğlu şimdilerde Kuruluş Osman’ın Hazal Hatun’u olarak seyirci karşısına çıkıyor.

Atv’nin reyting rekorları kıran dizisi Kuruluş Osman’da hayat verdiği Hazal Hatun karakterinde sergilediği performansı ile çok konuşulan Yeşim Ceren Bozoğlu yenilediği imajıyla dikkatleri üzerine çekti.

Şimdi de saç rengini ve modelini yenileyen ünlü isim, “Merhaba kakül, ben geldim” notunu düşerek yeni görüntüsünü sosyal medya hesabından sevenlerine sundu. Saç rengini koyulaştırıp kahkül kestiren Yeşim Ceren Bozoğlu’nun yeni imajı kısa sürede binlerce beğeni aldı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.