Kuruluş Osman’ın yıldızı Aygül’ü herkes merak ediyor! Buse Arslan kimdir ve kaç yaşında?

Kuruluş Osman’ın Aygül’ü Buse Arslan hem oyunculuğu ile hem de güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kuruluş Osman’ın genç …

20.01.2021
20
Kuruluş Osman’ın yıldızı Aygül’ü herkes merak ediyor! Buse Arslan kimdir ve kaç yaşında?

Kuruluş Osman’ın Aygül’ü Buse Arslan hem oyunculuğu ile hem de güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kuruluş Osman’ın genç oyuncusu sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri. Yaptığı her paylaşımı, takipçileri büyük bir ilgi ile takip ediyor.

Heyecanla izlenen ikinci sezonunda da seyirciden büyük ilgi gören ve reytinglerin zirvesinde yer alan Kuruluş Osman’ın ekrana gelecek 42. bölümü bu akşam seyircisiyle buluşacak. Kuruluş Osman’ın Aygül’ü Buse Arslan hem oyunculuğu ile hem de güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Kuruluş Osman’ın Buse Arslan sosyal medyayı aktif kullanan isimlerden biri. Sosyal medyada her halini paylaşan Buse Arslan’ın özellikle makyajsız olduğu fotoğrafları çok sayında yorum ve beğeni alıyor. 

Buse Arslan, 29 Aralık 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun olmuştur. Ardından Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Oyunculuk Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır.

Oyunculuk kariyerine ilk olarak 2011 yılında yayınlanan Akasya Durağı adlı dizi ile adım atmıştır. Avrupa Avrupa, Yalan Dünya, Benim Hala Umudum Var, Bizim Okul, Kertenkele, Kocamın Ailesi ve Aşk Yalanı Sever isimli dizilerde rol almıştır.

Buse Arslan’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Kuruluş Osman (Aygül) (TV Dizisi)
2018 – Kocaman Ailem (Berrak) (TV Dizisi)
2016 – Kertenkele Yeniden Doğuş (Didem) (TV Dizisi)
2016 – Aşk Yalanı Sever (Perihan) (TV Dizisi)
2014-2015 – Kocamın Ailesi (Gülay) (TV Dizisi)
2013 – Bizim Okul (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2013 – Benim Hala Umudum Var (Beril) (TV Dizisi)
2012 – Yalan Dünya (TV Dizisi)
2012 – Avrupa Avrupa (Konuk Oyuncu) (TV Dizisi)
2011 – Akasya Durağı (TV Dizisi)

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.