Leyla Bilginel’den Hande Erçel’in 7 bin TL’lik pantolonuna tepki!

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda dünyaca ünlü moda tasarımcısı Alexander Wang’ın 7 bin TL’lik pantolonuyla görüntülenen Hande Erçel’e oyuncu Leyla …

22.03.2021
7
Leyla Bilginel’den Hande Erçel’in 7 bin TL’lik pantolonuna tepki!

Geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda dünyaca ünlü moda tasarımcısı Alexander Wang’ın 7 bin TL’lik pantolonuyla görüntülenen Hande Erçel’e oyuncu Leyla Bilginel’den tepki geldi. 43 yaşındaki Bilginel, bir pantolona verilen bu paraya ihtiyaç duyan insanları hatırlattı.

2018 yılında Tayland’a yerleşen oyuncu Leyla Bilginel, sivrisinek ısırması sonucu Dang Humması’na yakalanmıştı. Tedavisi zor olan hastalık için Sağlık Bakanlığı araya girerek oyuncuyu Türkiye’ye getirmişti.

Burada tedavi gören oyuncu kısa sürede iyileşmişti. Bu sebeple yeniden Türkiye’ye yerleşmeye karar veren oyuncu pandemi nedeniyle de Türkiye’nin en iyi ülke olduğunu vurguladı.

BÖYLE UÇUK PARALARA ANLAM VEREMİYORUM!

Bir çocuk annesi Leyla Bilginel, magazin gündemine bomba gibi düşen Hande Erçel’in pantolonunun fiyatına tepki gösterdi. Bilginel, “Yazık bir pantolon arsı arası ve kaç kez giyilir ki? Bu gün bir TL ihtiyaç duyanlar var. Bir gazlı bezi alamayan acı içinde kıvranan yavrular var? Şahsen Hande için bir şey demiyorum ama ben böyle uçuk paralara anlam veremiyorum ve zaten vicdanen rahat edemediğim için almıyorum alamıyorum. Saçma geliyor 400 bin TL çanta almak 100 bin TL çizme almak 1 milyon verip saat almak nedir Allah Aşkına! Ah be uyansın insanlık dünya iyiye gitmiyor” şeklinde bir not yazdı. 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.