MasterChef 2020 birincisi Serhat kimdir? Masterchef şampiyonu Serhat Doğramacı kaç yaşında?

MasterChef Türkiye’nin başarılı isimlerinden biri olan Serhat, sezon boyunca çıkardığı başarılı tabaklarla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı …

03.01.2021
26
MasterChef 2020 birincisi Serhat kimdir? Masterchef şampiyonu Serhat Doğramacı kaç yaşında?

MasterChef Türkiye’nin başarılı isimlerinden biri olan Serhat, sezon boyunca çıkardığı başarılı tabaklarla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Finale kalan Serhat Doğramacı’nın bu yılın şampiyonu olup olmayacağı merak ediliyor. MasterChef Serhat kimdir? Serhat Doğramacı kimdir, kaç yaşında? İşte Serhat Doğramacı hakkında merak edilen detaylar…

TV8 ekranlarında yayınlanan ve milyonlar tarafından izlenen Masterchef Türkiye yeni  sezonuyla ekranlarda yerini aldı. Ünlü şeflerin Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun yer aldığı yarışmada masterchef 2020 şampiyonunun belirleneceği güne geldi sıra. MasterChef Türkiye’nin iddialı yarışmacılarından biri olan Serhat Doğramacı’nın hayatı merak ediliyor. Yaklaşık 10 yıldır aşçılık yapan Serhat Doğramacı kimdir? İşte MasterChef Serhat Doğramacı’nın hayatı…

SERHAT DOĞRAMACI KİMDİR?

Masterchef yarışmasına İstanbul’dan katılan Serhat Doğramacı 23 yaşında genç bir aşçı. Mesleği aşçılık olan Serhat yaklaşık 10 senedir bu mesleğin içinde yer almaktadır.

Amerika ve Almanya’da çalışan MasterChef’in iddialı isimlerinden Serhat Doğramacı, Selim Paşa Lisesi Turizm Otelcilik bölümünde okudu.

Süleyman Demirel Üniversitesi Aşçılık bölümünde eğitimini sürdüren yarışmacı, ulusal ve uluslararası gastronomi yarışmalarında 15 adet madalya/kupa kazanmıştır.

Kendisiyle ilgili sorulara Instagram hesabından yanıt veren Serhat, bir takipçisinin “Aslen nerelisin? Soyadının kaynağı neresi?” sorusuna; “Babam Kerkükte doğmuş, anneannem Yugoslav göçmeni. Ben İstanbulluyum. Soyadımın kaynağı İhsan Doğramacı.” yanıtını vermişti.

Çok iddialı konuşmalarıyla dikkatleri üzerine çeken Serhat, Mehmet şef’i söylemleriyle biraz kızdırmıştı. Yaptığı lezzetli yemeklerle dikkatleri üzerine çeken Doğramacı, “Çok basit bir şekilde ben birinci olacağım” şeklinde her seferinde Masterchef’in Türkiye’nin şampiyonu olacağının iddiasını sürdürmektedir.

Danilo şef tarafından 2 sezon önce yarışan ve şampiyon olan Uğur Kardaş’a çok benzetti.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.