MasterChef Eray Aksungur: Öldüysem nasıl cevap verebilirim?

Tv8’in en çok izlenen yarışmalarından olan Masterchef 2020’de MasterChef Türkiye 2020’de beşinci olan Eray Aksungur, hakkında çıkan ölüm …

21.01.2021
22
MasterChef Eray Aksungur: Öldüysem nasıl cevap verebilirim?

Tv8’in en çok izlenen yarışmalarından olan Masterchef 2020’de MasterChef Türkiye 2020’de beşinci olan Eray Aksungur, hakkında çıkan ölüm haberlere açıklık getirdi. Elendiği gece şefleri gözyaşlarına boğan MasterChef Eray hakkında bilinmeyenleri anlattı.

‘MasterChef Türkiye 2020′ yarışmasının dikkat çeken isimlerinden Eray Aksungur, “Bi’ Başka” programında İrem Erbaş’ın konuğu oldu. 23 yaşındaki Aksungur, “Sürekli ‘Eray Aksungur öldü mü?’ haberleri çıkıyor. Nereden çıktı bu?” sorusuna yanıt verdi.

“Birileri demiş öldü, şimdi yazsınlar kral geri döndü. (gülüyor) Hakkımda ‘öldü’ haberleri çıktıktan sonra sosyal medyada takipçi artışı oldu. İnanılmaz derecede takipçi çekiyorum. Ve sürüyle mesaj geliyor ‘öldün mü?’ diye. ‘Öldüysem nasıl cevap verebilirim’ diyorum.”

“Haberi yazan arkadaş benim fotoğrafımı kullanarak ‘corona virüse yenik düştü, ikinci kez yıkıldı’ başlığıyla vermiş haberi. Aslında corona virüse yenik düşen ben değilim. Yarışmadayken dedem vefat etti.”

“Yarışmadan elendiğim gün babam arayıp dedemin vefat ettiği haberini verdi. 18 gün önce vefat etmiş ama benim haberim olmamıştı haliyle. Haberci arkadaş da haberi okunsun diye böyle servis etmiş. Üzücü bir haberdi benim için. Yıkıldım. İçimden bir şeyler yapmak gelmedi.”

BİZ PİYON OLARAK OYNADIK!

Aksungur, yarışmada şampiyon olan Serhat Doğramacı hakkında konuştu. Serhat’ın basit bir şekilde şampiyon olduğunu söyleyen 23 yaşındaki aşçı, “Biz yanında piyon olarak oynamış olduk” şeklinde konuştu.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.