Masumlar Apartmanı 19. bölüm fragmanı! Masumlar Apartmanı’nda İnci diziden ayrıldı mı?

Masumlar Apartmanı’nın 18. bölümü yayınlandı! Safiye, annesinin etkisinden kurtulmak isterken daha büyük bir takıntıya sahip olurken Han ise …

20.01.2021
14
Masumlar Apartmanı 19. bölüm fragmanı! Masumlar Apartmanı’nda İnci diziden ayrıldı mı?

Masumlar Apartmanı’nın 18. bölümü yayınlandı! Safiye, annesinin etkisinden kurtulmak isterken daha büyük bir takıntıya sahip olurken Han ise, İnci ile beraber bir yol ayrımının ortasında kaldı. Diziye ise İnci karakteri diziden ayrıldı mı sorusu damgasını vurdu.

Masumlar Apartmanı 18. bölümüne, Safiye ve Han’ın çırpınışları damga vurdu. Han, İnci’yi yeniden kazanmak için her yolu denerken, İnci’den gelen boşanma kağıdıyla yıkıldı. Safiye’nin takıntıları ise iyiden iyiye büyümeye başladı. Gülben, ablası için çırpınırken Naci ise Safiye’den vazgeçmemek konusunda her adımı atar ancak Safiye, Naci’ye dair her anıyı silip attı. Öte yandan İnci’nin dizi boyunca hiç görünmemesi, acaba Farah Zeynep Abdullah projeden ayrıldı mı sorularını da beraberinde getirdi. Ancak Farah Zeynep Abdullah ile Merve Dizdar’dan gelen video, bu iddiaları çürüttü.  İşte paylaşılan o video:

MASUMLAR APARTMANI’NA YENİ OYUNCU

TRT 1’in büyük ilgiyle seyredilen dizisi Masumlar Apartmanı’na yeni bir oyuncu dahil oluyor. Ünlü sanatçı Serpil Gül, Safiye’lerin anneannesi Meryem rolüyle diziye dahil oluyor. Gül’ün hangi bölümden itibaren diziye dahil olacağı ise henüz belli değil.

Masumlar Apartmanı’nın son bölümüne, Ezgi Mola’nın performansı damgasını vurdu. Annesinin seslerini duydukça istemediği biri gibi davranan Safiye’nin sinir krizi geçirme anları, sosyal medyada da en çok konuşulanlar arasına girdi. Oyunculuğuyla büyük övgü alan 37 yaşındaki Mola, Instagram hesabından hakkında yapılan bazı paylaşımlara da yer verdi.

MASUMLAR APARTMANI’NIN EN ÇOK KONUŞULAN SAHNESİ:

Öte yandan İnci ile Han, bir çıkmazın içine düşerler. İnci, Han ile başka bir yerde yeni bir düzen kurma hayali kurarken Han ise ablasını da bırakmak istemediğinden İnci’yi evlerine gelin olarak getirmeye karar verir. Bu durum, İnci’yi şoke eder.

MASUMLAR APARTMANI’NDA NACİ’NİN EŞİ KİMDİR?

Öte yandan diziye yeni bir isim katıldı. Naci’nin eşini oynamak üzere, tiyatro oyuncusu Pervin Bağdat, projeye dahil olan isim oldu.

1981 yılında dünyaya gelen Bağdat, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Kamera karşısına ilk kez Bizim Evin Halleri dizisindeki Kamuran rolüyle adım attı. Bir dönem İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları bünyesinde de sahne aldı. 

İŞTE TURGUT UYAR – GÖĞE BAKMA DURAĞI SAHNESİ

GÖĞE BAKMA DURAĞI ŞİİRİ SÖZLERİ

Senin bu ellerinde ne var bilmiyorum, göğe bakalım

Tuttukça güçleniyorum, kalabalık oluyorum

Bu senin eski zaman gözlerin, yalnız gibi ağaçlar gibi

Sularım ısınsın diye bakıyorum ısınıyor

Seni aldım bu sunturlu yere getirdim

Sayısız penceren vardı bir bir kapattım

Bana dönesin diye bir bir kapattım

Şimdi otobüs gelir biner gideriz

Dönmeyeceğimiz bir yer beğen, başka türlüsü güç

Bir ellerin bir ellerim yeter belleyelim yetsin

Seni aldım bana ayırdım durma kendini hatırlat
Durma! Kendini hatırlat
Durma! Göğe bakalım

MASUMLAR APARTMANI – SAFİYE YAĞMUR HİKAYESİ

Masumlar Apartmanı’nda Ezgi Mola ve Merve Dizdar’ın performansı sosyal medya kullanıcılarından tam not aldı. Doğal oyunculuk olarak tanımlanan performanslar için yapılan yorumların bazıları şöyle:

Şarkıcı Cenk Eren, Masumlar Apartmanı ile ilgili bir tweet attı. Eren paylaşımında, ‘Suların kesildiğini düşünmek bile istemiyorum.’ ifadesine yer verdi. Bu paylaşıma ünlü tiyatrocu Nilgün Belgün’den, ‘Sular kesilirse dizi biter.’ yanıtını verdi.

EZMİ MOLA 8 YIL SONRA SETLERDE

Oyuncu Ezgi Mola, 8 yıllık aranın ardından dizi setlerine geri döndü. Canlandırdığı Safiye karakteri hakkında konuşan Mola, ‘Keşke o yüklerden kurtarabilsem seni.’ dedi. Mola eğer bir gün görecek olsa ‘seni anlıyorum.’ deyip sarılmak istediğini söyledi.

TRT ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Son olarak Mucize Doktor dizisinde rol alan ödüllü tiyatrocu Merve Dizdar, yakın zamanda diziden ayrılmıştı. Dizdar’ın yeni adresi Masumlar Apartmanı oldu. Diziyi, aynı zamanda oyunculuk da yapan ödüllü yönetmen Çağrı Lostuvalı yönetecek. Yazarlığı ise Deniz Madanoğlu yapıyor.

Dizinin yönetmeni Çağrı Lostuvalı, dizi hakkında ilk kez konuştu. Anadolu Ajansı’na açıklamalarda bulunan usta göz, ‘Televizyonda ekran karşısındaki insanlar, izlerken nasıl kendilerinden bir şeyler buluyorsa, biz de sahneleri çekerken konuya çok çok yoğunlaşıyoruz. Gerçekten ağladığımız anlar oldu. Çünkü bu hikayeye, yaşanmışlığa, insanların gerçekten bu acıyı çekmiş olmasına inanıyoruz. Her anlamda, bu dizi bizim için çok kıymetli. En büyük şansımız Deniz Madanoğlu’nun kalemi ve oyuncularımızın esnekliği. Bu işi, bu inanmışlıkla sahiplenmeleri çok kıymetli. Çok teşekkür ederiz ki hepimizi reytinglerle değil, duygusal olarak mutlu eden bir sonuç ortaya çıktı.’ ifadelerini kullandı.

MASUMLAR APARTMANI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Yazar Gülseren Budayıcıoğlu’nun Madalyonun İçi romanından uyarlanan dizide, çok temiz olmak uğruna çevrelerini ve yaşamlarını bir çöpe dönüştüren kız kardeşlerin hikayesi anlatılır.

Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan İnci, geçirdiği bir kaza sonrasında bambaşka bir hayat yaşamaya başlayacaktır. Bu kazada İnci’yi, Han ve o’nun sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Takıntıları olan ablaları Safiye ve Gülben, kardeşlerini kaybetmekten çok korkmaktadırlar. İnci ve Han’ın en büyük düşmanları bu iki abla olacaktır.

MASUMLAR APARTMANI OYUNCULARI

Ezgi Mola

Merve Dizdar

Farah Zeynep Abdullah

Birkan Sokullu

Metin Coşkun

Esra Ruşan

Atilla Şendil

Alper Saldıran

Gizem Katmer

Uğur Uzunel

Emir Özden

MASUMLAR APARTMANI NEREDE ÇEKİLİYOR?

İlk bölümüyle büyük bir beğeni yakalayan dizi, İstanbul’un Beyoğlu ve Balat ilçelerinde çekiliyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.