Mehmet Ali Erbil aylar sonra torunuyla sosyal mesafeli bir araya geldi!

Evde Kök hücre tedavisi gören Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu günden güne iyiye gidiyor. Erbil, kızı Sezin Erbil’in kızı Elisa ile bu kez …

07.01.2021
22
Mehmet Ali Erbil aylar sonra torunuyla sosyal mesafeli bir araya geldi!

Evde Kök hücre tedavisi gören Mehmet Ali Erbil’in sağlık durumu günden güne iyiye gidiyor. Erbil, kızı Sezin Erbil’in kızı Elisa ile bu kez buluştu.

Ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil, dışarı çıktı. Kızı Sezin Erbil’e giden ünlü sunucu torunu Elisa’yı gördü. Aylardır çocukları ve torunlarından uzak duran Erbil, ilk iş olarak onları görmek olduk. Sosyal medyadan sürekli özlediğine dair paylaşımlar yapan Erbil, torununa seslenerek onunla vedalaştı. 

Sağlık durumu günden güne iyiye giden Mehmet Ali Erbil, 2 yıl aradan sonra ilk kez destek almadan yürüdü. Doktorunun desteğiyle ilk adımlarını atan Erbil, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Mehmet Ali Erbil’i evinde ziyaret eden yakın dostu Ercan Avşar, sosyal medya hesabından birlikte fotoğraflarını paylaşıp ” Bugün babacığımı ziyaret ettim. Tedavisi çok güzel geçiyor Artık kimsenin yardımını almadan evin içinde yürüyebiliyor… Maşallah” notunu düştü.

MEHMET ALİ ERBİL’İN YAŞADIĞI KAÇIŞ SENDROMUNUN NE OLDUĞUNU öğrenmek için tıklayınız.

MEHMET ALİ ERBİL KİMDİR?

8 Şubat 1957 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Mehmet Ali Erbil, Ankara Devlet Konservatuvar’ının Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Ünlü sinema, tiyatro ve seslendirme sanatçısı Saadettin Erbil’in oğludur. Oyunculuk hayatına tiyatro ile başlayan Erbil, bir süre Devlet Tiyatroları’nda çalıştıktan sonra istifasını vererek özel tiyatrolara geçiş yapmış ve program sunuculuğuna başlamıştır. Yeşilçam filmlerinde de rol alan oyuncu, Hababam Sınıfı Güle Güle filminde de rol almıştır. Uzun yıllar ekranlarda Çarkıfelek programını sunmuştur. “Parmaktan sonra” ifadesi ile hafızalara kazınmıştır. Nadiren görülen Kaçış Sendromu hastalığına yakalanan ünlü sanatçı, 2 kız ve 1 erkek çocuğu babasıdır. Erbil son olarak 2019 yılında hastalığının nüksetmesi nedeniyle bir yıl boyunca yoğun bakımında tedavi görmüştür. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.