Mesut Özil ve Amine Gülşe yeni hayatları için hazır! Amine Gülşe: Vatanımıza döndük…

Fenerbahçe’ye imza atan Mesut Özil eşi Amine Gülşe ve kızı Eda’nın özel eşyalarını İstanbul’a göndertti. Arsenal’da top koşturan Mesut Özil’in …

18.01.2021
22
Mesut Özil ve Amine Gülşe yeni hayatları için hazır! Amine Gülşe: Vatanımıza döndük…

Fenerbahçe’ye imza atan Mesut Özil eşi Amine Gülşe ve kızı Eda’nın özel eşyalarını İstanbul’a göndertti.

Arsenal’da top koşturan Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye transfer olacağı haberi futbol dünyasını hareketlendirirken Özil’in eşi Amine Gülşe ve kızı Eda için de yeni bir hayat başlıyor. İngiltere’den Türkiye’ye taşınacak olan Özil ve ailesi, İstanbul’daki hayatları için Çamlıca’da 10 milyon dolara ultra lüks bir villa satın aldı. Özil Ailesi, İngiltere’de bulunan özel eşyalarını İstanbul’a yolladı. Amine Gülşe’nin, 3 milyon 250 bin TL değerindeki Mercedes G63 Mansory marka aracı ve kızı Eda’nın eşyaları, işlemleri tamamlandıktan sonra ailenin yeni evinde gönderildi. 

Fenerbahçe’nin son transferi Mesut Özil’in eşi Amine Gülşe, yıldız oyuncunun Fenerbahçe’ye transferi ve Türkiye’ye dönmeleri hakkında FB TV’ye verdiği röportajda “Ülkemize döndük, vatanımıza döndük. Fenerbahçe, Mesut’un çok sevdiği bir kulüp. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

KURULUŞ OSMAN, PAYİTAHT…

Magazin dünyasının gözde isimlerinden Amine Gülşe ile Mesut Özil, mutluluklarıyla parmakla gösterilen ünlüler arasında yer alıyor. Türk asıllı yıldız futbolcu Mesut Özil ve eşi Amine Gülşe, yardımsever yönleriyle de gönülleri fethetmeye devam ediyor.  Futbolcu Özil sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmasa da bazen gelen soruları yanıtlıyor. Dün akşam da en sevdiği ve yakından takip ettiği dizileri açıkladı. Mesut Özil Twitter’da en sevdiği televizyon dizilerinin sırasıyla Payitaht, Uyanış Selçuklu, Kuruluş Osman dizileri olduğunu söyledi.

EVİNDEKİ OSMANLI AYRINTILARI DİKKAT ÇEKTİ!

Fenerbahçe ile anlaştığı yönünde haberler çıkan Mesut Özil ve eşi Amine Gülşe’den sürpriz paylaşım! Ünlü çiftin sosyal medya hesaplarından verdikleri poz sevenlerini heyecanlandırdı.  Amine Gülşe’nin Mesut Özil ile yaşadığı evden paylaştığı “Kahve keyfi” fotoğrafındaki tablolar ve diğer Osmanlı ayrıntıları dikkat çekti.

 

Hürriyet’ten İhsan Yılmaz’ın haberine göre; Çiftin duvarında Osman Hamdi Bey’in Kahve Ocağı ve Jean Leon Gerome’un Camide Yunan Gençleri tablolarının kopyaları asılı.

Gülşe’nin paylaştığı fotoğrafta yer alan diğer ayrıntı ise Serdar Gülgün’ün ‘Ottoman Chic’ (Osmanlı Şıklığı) adlı kitabının olması.

İkilinin evindeki sehpanın üzerindeki bir diğer dekorda ise üç hilalli bir cam biblo yer alıyor.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.