Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta’dan ayrıldıktan sonra ilk kez konuştu!

TV8’de yayınlanan Yemekteyiz ve Kanal D’de yayınlanan Gelinim Mutfak’ta yarışmalarının sunuculuğunu üstlenen ünlü sunucu Onur Büyüktopçu’nun …

10.01.2021
22
Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta’dan ayrıldıktan sonra ilk kez konuştu!

TV8’de yayınlanan Yemekteyiz ve Kanal D’de yayınlanan Gelinim Mutfak’ta yarışmalarının sunuculuğunu üstlenen ünlü sunucu Onur Büyüktopçu’nun işine devam ettiği dönemlerde ünlü sanatçı Seda Sayan ile anlaşma sağlanmıştı. İki projesi de elinden alındığı konuşulan Onur Büyüktopçu, yeni dönemde yeni projesiyle ekrana geleceğini sevenlerine duyurdu…

Ünlü sunucu Onur Büyüktopçu Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Son olarak Gelinim Mutfakta’nın sunuculuğunu yapan isim, sevenleri için müjdeli haberi verdi. Seda Sayan’ın yarışmanın sunuculuğuna getirilmesiyle ikili sosyal medya ve magazin dünyasında sık sık konuşulmaya başlanmıştı. Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta’dan ayrıldıktan sonra ilk kez konuştu…

Yemekteyiz, Çarkıfelek ve son olarak Gelinim Mutfakta’nın sunucusu olarak karşımıza çıkan Onur Büyüktopçu muhabirlerin sorularını yanıtladı. Kısa bir süre önce Gelinim Mutfakta’ya veda eden Büyüktopçu, sevenlerine yeni projeler ile ilgili müjdeyi verdi.

Program ve dizi tekliflerini değerlendirdiğini aktaran Onur Büyüktopçu, “Şu anda görüşmelerimiz devam ediyor. Henüz netleşen bir durum yok. Ama bu yıl ya dizi ya da tekrar güzel bir programla ekranlarda olacağım” açıklamasında bulundu.

İstanbul yakınlarında kısa bir doğa tatili yapacağını dile getiren Onur Büyüktopçu, “Biraz kalabalıktan uzaklaşmak istedim. Öncesinde birkaç almam gereken ürün vardı, o yüzden günün erken saatinde buradayım” dedi.

NE OLMUŞTU?

Ünlü sunucu ve oyuncu Onur Büyüktopçu’nun bir dönem sunduğu Yemekteyiz ve Gelinim Mutfak’ta programlarını Seda Sayan sunmaya başlamıştı. Snobmagazin’in haberine göre ikili arasında soğukluk yaşandı.

‘Yemekteyiz’ programından sonra ortaya çıkan, ‘Seda Sayan, Onur Büyüktopçu’nun ayağını kaydırdı’ iddialarına Büyüktopçu o dönem, “Ayağımın kaydırıldığı yönünde haberlerin aslı yok. Seda Abla’yı çok seviyorum” diyerek, Sayan’ı savunmuştu.

‘Gelinim Mutfakta’ programında yaşanan değişimin ardından aynı iddialar gündeme geldi. Seda Sayan, Onur Büyüktopçu’nun sosyal medya hesabından paylaştığı yeni yıl mesajında ‘Mutlu yıllara sağlıkla inşallah kardeşim’ yorumunu yazdı.

Onur Büyüktopçu’nun Seda Sayan’ın yorumunu beğenmemesi ve cevap vermemesi kafaları karıştırdı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.