Oyuncu Merve Dizdar ve eşi tencere tava baktı! Ünlü çift alışverişte…

Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben’i oynayan Merve Dizdar, eşi Gürhan Altundaşar ile alışverişte görüntülendi. 2020 yılında başarılı …

23.01.2021
18
Oyuncu Merve Dizdar ve eşi tencere tava baktı! Ünlü çift alışverişte…

Masumlar Apartmanı dizisinde Gülben’i oynayan Merve Dizdar, eşi Gürhan Altundaşar ile alışverişte görüntülendi.

2020 yılında başarılı performansıyla en çok konuşulan isimlerden biri olan oyuncu Merve Dizdar, geçtiğimiz gün eşi Gürhan Altundaşar ile AVM’de objektiflere yansıdılar. Mutfak malzemelerinin satıldığı mağazadan tencere ve tava alan çift, çıkışta muhabirlerle ayaküstü muhabbet etti. Altundaşar’ın “İkimiz de yoğun çalışıyoruz. Boş günlerimizde de böyle tencere tava almaya çıkıyoruz” sözleri eşini güldürdü. 

MERVE DİZDAR’DAN OYUNCULUK AÇIKLAMASI

TRT de yayınlanan Masumlar Apartmanı dizisinde oyunculuk performansıyla hayran bırakan Merve Dizdar, dijitalde oyuncu adaylarıyla bir araya geldi. 34 yaşındaki oyuncu Merve Dizdar, kendisine sorulan “Asla oynamam dediğiniz bir rol var mı?” sorusuna “İşimiz rolden role, kılıktan kılığa girmek. Kilo alıp verme konusunda endişelerim var. Onun dışında her şeyi yapabilirim’’ dedi. 

OYUNCU MERVE DİZDAR’DAN MAKYAJ AÇIKLAMASI

Çekim sırasında makyajsız haliyle görüntülenen Masumlar Apartmanı’nın Gülben’i birkaç ay öncesinde yaptığı açıklamasında,

“Hiç süslü bir kız olmadım. Mesela kaşlarımı almam, saçımı boyamam… Bu maskülenlik değil, doğal olmaktan yanayım. Güzel değiliz diye oynamayalım mı? Yetenekliyiz sonuçta” demişti. 

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.