Payitaht Abdülhamid dizisinde şoke eden ayrılık! Dengeler altüst olacak

TRT1 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Bülent İnal, Vildan Atasever ve Altan Erkekli gibi isimlerin rol aldığı Payitaht Abdülhamid dizisinde …

23.01.2021
19
Payitaht Abdülhamid dizisinde şoke eden ayrılık! Dengeler altüst olacak

TRT1 ekranlarında yayınlanan başrollerinde Bülent İnal, Vildan Atasever ve Altan Erkekli gibi isimlerin rol aldığı Payitaht Abdülhamid dizisinde beklenmedik bir ayrılık yaşandı.

Başrollerinde Bülent İnal, Vildan Atasever ve Altan Erkekli’nin rol aldığı büyük bir izleyici kitlesine sahip olan TRT1’in en başarılı yapımlarından Payitaht Abdülhamid’de büyük bir değişiklik yaşandı.

Doğan Ümit Karaca’nın yönetmen koltuğuna oturduğu Payitaht Abdülhamid’de değişiklik yaşandı ve yönetmen koltuğu Şevki Es’e emanet edildi.

Dizideki bu değişikliğin nedeni ise Doğan Ümit Karaca’nın Barbaros isimli TRT1’in yeni dizisinin başına geçmiş olması. Doğan Ümit Karaca’nın yönetmen koltuğunda oturduğu, başrollerini Engin Altan Düzyatan ve Ulaş Tuna Astepe’nin paylaştığı Barbaros dizisinin Mart ayında sete çıkması bekleniyor. Dizinin hazırlıkları da oldukça yoğun bir şekilde devam ediyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.