Şarkıcı Sıla ve Hazer Amani boşandı! Hazer Amani: Söyleyecek bir şey yok…

Geçtiğimiz yıl nikah masasına oturan şarkıcı Sıla ile şef Hazer Amani tek celsede boşandı. Evliliklerinde kriz yaşadıkları iddia edilen çifttin …

18.01.2021
16
Şarkıcı Sıla ve Hazer Amani boşandı! Hazer Amani: Söyleyecek bir şey yok…

Geçtiğimiz yıl nikah masasına oturan şarkıcı Sıla ile şef Hazer Amani tek celsede boşandı. Evliliklerinde kriz yaşadıkları iddia edilen çifttin boşanma davası sadece 15 dakika sürdü.

Geçtiğimiz ocak ayında nikah masasına oturan Sıla ve Hazer Amani çifti ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Bir süredir boşanacakları yönünde haberler çıkan ikilinin, yollarını kesin olarak ayıracağını duyurmuştu. Sıla Hazer Amani çifti geçtiğimiz aylarda yazılı bir açıklama yaparak boşanacaklarını duyurmuştu.

Sosyal medya üzerinden yapılan açıklamada “Boşanma kararı aldığımız doğrudur. Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir” ifadeleri kullanılmıştı.

DAVA 15 DAKİKA SÜRDÜ

Ünlü sanatçı Sıla, avukatı Mehtap Kaya ile adliyeye sabah erken saatlerde geldi. Hazer Amani ise avukatı Süsen Gödekmerdan ile davaya 5 dakika kala adliyeye giriş yaptı. Saat 10.00’da başlayan dava, 10.15’te sona erdi.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.