Seda Bakan: Eltimgile börek açmaya giderken ben!

Müzisyen Ali Erel ile mutlu bir evlilik sürdüren Seda Bakan, iki yaşındaki kızı Leyla ile Beşiktaş’ta yürüyüşe çıktı. 80’ler tarzıyla objektif …

18.02.2021
19
Seda Bakan: Eltimgile börek açmaya giderken ben!

Müzisyen Ali Erel ile mutlu bir evlilik sürdüren Seda Bakan, iki yaşındaki kızı Leyla ile Beşiktaş’ta yürüyüşe çıktı. 80’ler tarzıyla objektif karşısın geçen ünlü oyuncu, “Eltimgile börek açmaya giderken ben!” ifadelerini kullandı

2014’te Ali Erel ile dünyaevine giren oyuncu Seda Bakan, 2019 yılında kızı Leyla’yı kucağına almıştı. Geçtiğimiz aylarda koronavirüsü atlatan Bakan, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

35 yaşındaki Seda Bakan, kızı Leyla ile verdiği pozları sosyal medya hesabından yayınladı. Ünlü oyuncu, gönderisine, “80’ler stayla… Eltimgile börek açmaya giderken ben!” notunu düştü. Bakan’ın 80’ler tarzı çok sayıda beğeni ve yorum aldı.

“KIZI LEYLA İLE PAYLAŞIM”

2014’te Ali Erel ile dünyaevine giren oyuncu Seda Bakan, 2019 yılında kızı Leyla’yı kucağına almıştı. Geçtiğimiz aylarda koronavirüsü atlatan Bakan, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi. 35 yaşındaki Seda Bakan, kızı Leyla ile verdiği pozu sosyal medya hesabından yayınladı.

Ünlü oyuncunun, “Güneşli günler” notunu düştüğü gönderisi 46 binden fazla beğeni aldı.

KORONAYA YAKANLANMIŞTI!

Koronavirüse yakalanan oyuncu Seda Bakan, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı. Konuyla ilgili paylaşımda bulunan Bakan, “Biz iyiyiz. Bebişkoyu emzirdiğim için ilaç kullanmadan geçiriyorum bu dönemi. Bebeğe çok yakın olduğum zaman maske takıyorum. Güzel besleniyoruz. C, D ve çinko içeren bir vitamin kullanıyoruz. Umarım bu şekilde geçer, gider. Bu arada gece yatmadan ballı süt iyi geliyor. Herkese sevgiler ve hastalara acil şifalar diliyorum” dedi.

BÖYLE HABER VERMİŞTİ!

Mucize Doktor’un başrol oyuncularından Seda Bakan, dün sosyal medya hesabından koronavirüse yakalandığını duyurdu. Bir çocuk annesi Bakan, “Grip dışında kendimi kötü hissetmiyorum” derken herkesi maske takmanın önemi konusunda uyardı.

“İNŞALLAH FAZLA ZARAR GÖRMEDEN ATLATIRIZ”

Durumu hakkında sosyal medya hesabından açıklama yapan başarılı oyuncu “Geçtiğimiz günlerde yapmış olduğumuz Covid test sonucum pozitif çıktı. Şu anda grip dışında kendimi kötü hissetmiyorum. Ailemin diğer üyeleri ve bebeğimiz çok iyi şükürler olsun. İnşallah fazla zarar görmeden atlatırız. Herkes kendine çok daha fazla dikkat etsin. Doktorumuz ‘Tek korunma yolu maske’ dedi. Maskelerinizi çıkartmayın” ifadelerini kullandı.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.