Sen Çal Kapımı dizisi final mi yapıyor? Yapım şirketinden açıklama

Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerini paylaştığı ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinin yakın zamanda final yapacağı iddiaları gündemdeki yerini …

16.03.2021
23
Sen Çal Kapımı dizisi final mi yapıyor? Yapım şirketinden açıklama

Hande Erçel ve Kerem Bursin’in başrollerini paylaştığı ‘Sen Çal Kapımı’ dizisinin yakın zamanda final yapacağı iddiaları gündemdeki yerini korurken, yapım şirketinden konuyla ilgili ilk açıklama geldi.

Yaz aylarından bu yana ekran macerasına devam eden Sen Çal Kapımı dizisi hakkında final iddiaları yükselmeye başladı. Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in başrolü olduğu dizinin reytingleri oldukça düşük. Gönül Dağı ve Kuzey Yıldızı gibi güçlü rakiplerine direnemeyen dizinin 2-3 hafta sonra final yapması bekleniyordu.

Konu hakkında açıklama yapan yapım şirketi, ‘Sen Çal Kapımı çekimlerine devam ediyor. Gönülden çalışan oyuncu ve ekibimizin motivasyonunu bozmaya kimsenin hakkı yok. Bir dizinin elbette bir son bulma süreci vardır. Buna yapım firması ve kanal birlikte karar verir ve zamanı geldiğinde haberi duyurur…’ ifadelerini kullandı.

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİ HAKKINDA

SEN ÇAL KAPIMI DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?

Haziran’da İstanbul’da başlaması planlanan romantik komedide hayatta bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda Yıldız (Hande Erçel), yurt dışı eğitim bursunu keserek lise mezunu kalmasına neden olan Serkan Bolat (Kerem Bürsin) ile karşı karşıya gelir. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa, bursunu geri vermeyi teklif eder.

Eda nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken, Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak, tutkulu, zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar. Çünkü aşk zordur. Ve bu yüzden muhteşemdir.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.