Seni Çok Bekledim dizisinin yayın günü belli oldu! Seni Çok Bekledim 3. tanıtımı

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisinin 3. tanıtımı yayınlandı. Dizinin yayın tarihi belli oldu …

19.02.2021
9
Seni Çok Bekledim dizisinin yayın günü belli oldu! Seni Çok Bekledim 3. tanıtımı

Başrollerinde Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun paylaştığı Seni Çok Bekledim dizisinin 3. tanıtımı yayınlandı. Dizinin yayın tarihi belli oldu. Star Tv’de ekranlara gelecek olan dizi de dikkat çeken konuşma ise şu oldu: “Hayatın sırrı tevafukta gizlidir!”

Skala Yapım ve Dnz Film şirketlerinin ortak yapımı olan Seni Çok Bekledim dizisi Erzincan, Katar ve İstanbul’da geçen bir aşk hikayesini konu alıyor. Star Tv ekranlarında yayınlanacak olan dizinin yönetmen koltuğuna Şahın Altuğ oturdu. Dizinin tüm oyuncuları geçtiğimiz günlerde okuma provası yaptı. Güçlü isimlerle ekrana gelmeye hazırlanan dizinin başrollerin de ise İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz var. İrem Helvacıoğlu son olarak Sen Anlat Karadeniz dizisinde yer almıştı. Burada sergilediği oyunculukla kısa zamanda ciddi hayran kitlesine ulaştı. Özcan Deniz ise son olarak İstanbullu Gelin dizisinde yer almıştı. Bu dizi de ise iki başarılı oyuncuya usta oyuncuların yanı sıra yeni viral yapmış bazı oyuncularda eşlik edecek. Dizi 29 Ocak Cuma günü Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. 

SENİ ÇOK BEKLEDİM 3. TANITIMI

SENİ ÇOK BEKLEDİM DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLER?

İrem Helvacıoğlu ve Özcan Deniz’in yanı sıra Mustafa Uğurlu, Yıldız Kültür, Caner Şahin, İlhan Şen, Lila Gürmen, Ali İpin, Durul Bazan, Türkü Turan, Şehsuvar Aktaş, Selen Domaç ve usta oyuncu Ahmet Mekin kadroda yer alıyor. Seni Çok Bekledim dizisine usta isim Durul Bazan’da katıldı. Bazan, dizide İsmet karakterini oynayacak. 

SENİ ÇOK BEKLEDİM DİZİNİN KONUSU NEDİR?

Ailesinden uzak yaşayan Kadir (Özcan Deniz) tek başına bir hayat kurmuş ve başarılı bir iş adamı olmuştur. Ayliz (İrem Helvacıoğlu) ise babasız büyümüş kendi ayakları üzerinde durmuş ve başarılı bir fotoğrafçı olmuş. Yıllar boyu farklı yerlerde sürekli birbirlerini teğet geçen ikili bir anda birbirinin hayatına girer. Doğru zaman ve yerde birbirlerini fark eden ikili arasında geçen aşk hikayesi aynı zamanda tevafuğun gerçekliğiyle de yüzleşirler. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.