Serenay Sarıkaya Maraşlı’da! Maraşlı dizisi konusu ve oyuncuları! Maraşlı 3. bölüm fragmanı

Başrolde Burak Deniz ve Alina Boz’un yer aldığı Maraşlı dizisinde heyecan artmaya devam ediyor. Kısa sürede en çok konuşulan yapımlar arasına …

21.01.2021
29
Serenay Sarıkaya Maraşlı’da! Maraşlı dizisi konusu ve oyuncuları! Maraşlı 3. bölüm fragmanı

Başrolde Burak Deniz ve Alina Boz’un yer aldığı Maraşlı dizisinde heyecan artmaya devam ediyor. Kısa sürede en çok konuşulan yapımlar arasına giren diziye, 6. bölüm itibariyle Serenay Sarıkaya dahil oluyor. Peki Maraşlı dizisinin konusu nedir ve oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor? Maraşlı dizisi 3. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yanıtları haberimizde.

Başrolünde Alina Boz ve Burak Deniz’in yer aldığı, Tims&B Yapım, Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın yapımcılığını üstlendiği Maraşlı dizisi, sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Dizinin senaryosunu Ethem Özışık kaleme alıyor. Dizi hakkında bilgi olmak isteyen seyirci de, konusu ve oyuncuları hakkında araştırma yapıyorlar. Dizi ekibi, projenin daha çok konuşulabilmesi için sürpriz bir ismi kadroya dahil etti.

SERENAY SARIKAYA MARAŞLI’NIN EŞİ OLUYOR

Rekor ücret teklif edilen ve 6 bölüm olarak anlaşılan Serenay Sarıkaya, Maraşlı’nın eşi olarak ekrana gelecek. Sarıkaya’nın ne zaman sete çıkacağı ve kadroda kalıcı olup olmayacağı henüz bilinmiyor.

MARAŞLI İÇİN ÖZEL DERS

Ünlü oyuncu Burak Deniz, uzun bir aradan sonra ekrana döndüğü dizisi Maraşlı için özel eğitim almaya başladı. Silah ve savunma eğitimlerine ağırlık veren oyuncu, ‘Hikayeyi ilk okuduğumda çok beğendim. Dizinin özellikle ilk bölümlerinde seyircinin ilgisini çekecek bolca aksiyon sahnesi olacak. Maraşlı’nın hayatında sadece kızı var ve tüm dikkatini ona vermiş durumda. Maraşlı’daki aşk hikayesi ise canlandırdığım karakter için beklenmedik bir duygu olacak.’ açıklamasında bulundu.

MARAŞLI 3. BÖLÜM FRAGMANI

MARAŞLI DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Dizide bir polisin hikayesi anlatılıyor. Kahramanmaraş’ta dünyaya gelen ve burada yetişen bir polis, başındaki belalarla mücadele ederken Firuze isimli genç bir kadına da aşık olur. Böylelikle hikaye başlamış olur.

MARAŞLI OYUNCULARI

Maraşlı dizisinin oyuncu kadrosunda Alina Boz ve Burak Deniz haricinde; Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Serhat Kılıç, Rojda Demirer ve Melis İşiten de yer alıyor.

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.