Sertab Erener yolda mahsur kaldı! Yardımına çekici koştu

İstanbul’dan Bodrum’a kara yoluyla dönen Sertab Erener, Balıkesir’de yoğun kar yağışına yakalandı. Mahsur kalan şarkıcı, çekici yardımıyla …

18.01.2021
21
Sertab Erener yolda mahsur kaldı! Yardımına çekici koştu

İstanbul’dan Bodrum’a kara yoluyla dönen Sertab Erener, Balıkesir’de yoğun kar yağışına yakalandı. Mahsur kalan şarkıcı, çekici yardımıyla kurtarıldı.

Dijital konserlerinin ardından yeniden Bodrum’a geçen Sertab Erener, olumsuz hava şartları nedeniyle yolda kaldı. Şoförünün yaz lastiklerini değiştirmemesinden dolayı kış gününde yolculuğuna uygun olmayan bir lastikle devam eden popçu, Balıkesir’de yoğun kar yağışı nedeniyle mahsur kaldı. Erener, ilk olarak sigorta şirketinden yardım istedi. Ancak karşı taraftan olumsuz yanıt alan sanatçı, son çare olarak çekici çağırdı ve karın kalktığı bölgeye kadar çekicinin üstünde gitti.

POLİSLER SAĞ OLSUN

Şarkıcı, sosyal medyadan yaşadığı durumu “Polisler sağ olsun, bizimle çok ilgilendiler. 161’den bir saat içinde çekici geldi. Soma’ya kadar çekicin üstünde gidiyoruz. Karın bittiği bölgeden yola devam edeceğiz umarım’’ sözleriyle anlattı. Sanatçı, saatler sonra Bodrum’a ulaştı.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.