Şok’ta satılan suntalam televizyon ünitesi nasıl , alınır mı? Şok TV ünitesi özellikleri

Şok Market’te 26 Şubat-2 Mart tarihleri aralığında suntalam TV ünitesi satılıyor. Aktüel ürünler kategorisinde daha önce de satışı yapılan …

27.02.2021
14
Şok’ta satılan suntalam televizyon ünitesi nasıl , alınır mı? Şok TV ünitesi özellikleri

Şok Market’te 26 Şubat-2 Mart tarihleri aralığında suntalam TV ünitesi satılıyor. Aktüel ürünler kategorisinde daha önce de satışı yapılan suntalam TV ünitesi, kullanıcılar tarafından sıklıkla aratılıyor. Suntalam televizyon ünitesi hakkında bilinmesi gerekenler, haberimiz içerisinde mevcut.

Şok Marketler Zinciri, her hafta yayımladığı aktüel ürünler kataloğu ile kullanıcılarına indirim fiyatıyla satılan birçok yeni ürün sunuyor. Şok aktüel ürünler arasında elektronik ürünler ve mobilyalar bulunuyor. 26 Şubat – 2 Mart tarihleri için yayımlanan katalogda bulunan, daha önce de satışı yapılmış olan suntalam TV ünitesi, en çok dikkat çeken mobilyalar arasında yer alıyor ve kullanıcılar Google üzerinden detaylı araştırma yapıyorlar. ‘Şok suntalam TV ünitesi özellikleri nelerdir?’, ‘Şok suntalam TV ünitesi nasıl, alınmalı mı?’ soruları en çok aratılanlar arasında yer alıyor. Peki Şok suntalam TV ünitesi hakkında bilinmesi gerekenler nelerdir?

SUNTALAM TV ÜNİTESİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

SUNTALAM TV ÜNİTESİ ALINIR MI?

– Ünitenin genişlik ölçüsü 150 cm.’dir.

– Ünitenin derinlik ölçüsü 30 cm.’dir.

– Ünitenin yükseklik ölçüsü 44 cm.’dir.

– Demonte teslim edilmektedir. 

– Kurulum ekipmanları teslimatla birlikte verilmektedir.

– Gold PVC bant kaplaması bulunmaktadır.

– Suntalam ölçüsü 18 mm.’dir.

– 2 yıl garantilidir.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.