Şükriye Tutkun Nevruz’u Azez’de Suriyeli çocuklarla kutladı!

Ünlü Halk müziği sanatçısı olan Şükriye Tutkun baharın gelişi olan Nevruz Bayramı’nı kutladı. Tutkun, paylaşımına Azez’deki Suriyeli çocuklarla …

22.03.2021
6
Şükriye Tutkun Nevruz’u Azez’de Suriyeli çocuklarla kutladı!

Ünlü Halk müziği sanatçısı olan Şükriye Tutkun baharın gelişi olan Nevruz Bayramı’nı kutladı. Tutkun, paylaşımına Azez’deki Suriyeli çocuklarla çektirdiği fotoğrafları koydu.

Dünya çapınca 20 Mart’la beraber baharın gelişini kutlamak için düzenlenen Nevruz Bayramı, ülkemizde de kutlandı. Bunlardan biri de Şükriye Tutkun oldu. Tutkun, topladığı çiçeklerle çektirdiği bir fotoğrafını sosyal medyada paylaşarak “Azez’de Nevruzu kutluyoruz, hepimizin nevruzunu kutluyorum” notunu yazdı.

Suriye’de olan usta sanatçının paylaşımına hayranlarından yorum ve beğeni yağdı. Fırat Kalkanı Harekatı ile Türk Silahlı Kuvvetleri’nin koruması altında olan bölgeye giden sanatçı oradaki çocuklarla da fotoğraf çektirdi.

Bu paylaşımın altına ise “Dünyanın en güzel çiçeklerini benimle paylaşan çocuklarım, sizlere ne kadar sarılsak bağrımıza bassak az. O yüzden, Nevruz’u  Azez’de bugün de yarın da kutlayacağız. Sizlerin şerefine” şeklinde bir yazı yazdı. 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.