Susuzluğa dikkat çekmek için Salda’da moda etkinliği!

50 farklı ülkenin televizyonunda yayınlanacak olan moda etkinliğinde ünlü isimler bu kez susuzluğa farkındalık oluşturmak için Salda Gölü’nde …

23.03.2021
8
Susuzluğa dikkat çekmek için Salda’da moda etkinliği!

50 farklı ülkenin televizyonunda yayınlanacak olan moda etkinliğinde ünlü isimler bu kez susuzluğa farkındalık oluşturmak için Salda Gölü’nde yürüyecek.

Uluslararası gerçekleşecek moda defilesinde gündeme gelecek olan Salda Gölü için moda şovlarına imza atan Dosso Dossi Fashion Show, 2021 sonbahar-kış dijital defilesinin çekimlerini gelecek ay Salda Gölü’nde yapacak.

Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, bilinçsiz su tüketimine ve su kaynaklarının korunmasını hedef alan bir konsept hazırladıklarını ifade eden Eraslan, “Türkiye’nin en derin tatlı su gölü olan Salda’dan su kaynaklarının korunmasına dair mesaj vereceğiz. Aynı zamanda NASA’nın Mars operasyonuyla gündeme gelen Salda Gölü’nün tanıtımı amacıyla görüntüleri 50 ülke televizyonlarında yayınlayacağız” dedi.

50 mankenin görevlendirildiği defilede Tülin Şahin, Özge Ulusoy, Jessica May, Şevval Şahin, Deren Talu ve Buse İskenderoğlu yer alacak.

Detayların henüz belirlenmediği çekim alanında çevresel hassasiyetlere dikkat edilecek.

 

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.