Tarkan’dan sosyal medya uyarısı!

Pandemi dönemini Almanya’da ailesiyle birlikte geçiren sanatçı Tarkan, ‘The Social Dilemma’ (Sosyal İkilem) filmini Instagram’dan paylaşıp …

20.01.2021
17
Tarkan’dan sosyal medya uyarısı!

Pandemi dönemini Almanya’da ailesiyle birlikte geçiren sanatçı Tarkan, ‘The Social Dilemma’ (Sosyal İkilem) filmini Instagram’dan paylaşıp, sosyal medya hakkında yazdı.

Megastar Tarkan son günlerde koronavirüsle birlikte sosyal medya hesabını aktif kullanmaya başladı. Ünlü pop sanatçısı Tarkan, takipçilerini ‘The Social Dilemma’ (Sosyal İkilem) filmini paylaşıp, uyardı.

Megastar, “Bizleri birbirimize bağladığını, aramızda köprüler kurduğunu düşündüğümüz sosyal medyanın kuklaları mı olduk? Bizi kullanıyorlar mı? Biliyorum sosyal medya kaçınılmaz gerçeğimiz artık ve hayatımızda olmaya devam edecek ama madalyonun karanlık yüzünü anlatan bu dökümanteri yine de izlemeniz gerektiğini düşünüyorum” cümlelerini kullandı.

TARKAN 1 MİLYON TL’Yİ REDDETTİ!

Karantina döneminde de farklı markalardan yüksek meblağlarda teklif gelmesine rağmen kabul etmeyen Tarkan, yeni yılı eşi Pınar Tevetoğlu ve kızı Liya ile birlikte evinde geçirecek. Tarkan, bu kararıyla da 6 yıl sonra ilk kez evinde yeni yılı karşılayacak.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.