Ünlü aktör Selçuk Yöntem 40 yıllık evliliği hakkında ilk kez konuştu

Ünlü tiyatro sanatçısı Selçuk Yöntem, Hülya Koçyiğit’in sunumuyla ekrana gelen Film Gibi Hayatlar programına konuk oldu. Yöntem burada, 40 …

27.02.2021
19
Ünlü aktör Selçuk Yöntem 40 yıllık evliliği hakkında ilk kez konuştu

Ünlü tiyatro sanatçısı Selçuk Yöntem, Hülya Koçyiğit’in sunumuyla ekrana gelen Film Gibi Hayatlar programına konuk oldu. Yöntem burada, 40 yıldır devam eden evliliği hakkında ilk kez konuştu.

Usta sanatçı Selçuk Yöntem, Türk sinemasının efsane ismi Hülya Koçyiğit’in sunumuyla ekrana gelen ‘Film Gibi Hayatlar’ programına konuk oldu. Yaklaşık 40 yıldır balerin ve kareograf Cihan Yöntem ile evli olan sanatçı, eşi Cihan Yöntem ile magazinden uzak sürdürdüğü evliliği hakkında ilk kez konuştu.

Yöntem, ‘Ruhların uyuşması da çok önemli bir şey. Sevgi ve saygı olduktan sonra her şey olmaması mümkün değil, her türlü güzelliğin olamaması mümkün değil. İnsanlar nerede duracaklarını, nereye kadar müdahale edeceklerini çok iyi bilmeliler. Bu sınırı aştıklarında bütün arıza ortaya çıkıyor zaten.

Herkes karşısındakini kendine benzetmeye çalışıyor. Böyle bir şey yok. Herkes farklı, herkes biricik. Herkesin sınırlı yerlerine girebiliriz, giremeyebiliriz. Bunlar olduğu zaman da iş uzun sürüyor.’ dedi.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.