Ünlü oyuncu Amine Gülşe’den yeni poz!

Fenerbahçe’ye imza atan Mesut Özil eşi Amine Gülşe ve kızı Eda’nın özel eşyalarını İstanbul’a göndermişti. Sonrasında ailesiyle beraber İstanbul …

22.01.2021
21
Ünlü oyuncu Amine Gülşe’den yeni poz!

Fenerbahçe’ye imza atan Mesut Özil eşi Amine Gülşe ve kızı Eda’nın özel eşyalarını İstanbul’a göndermişti. Sonrasında ailesiyle beraber İstanbul’a gelen Amine Gülşe’den yeni poz geldi.

Arsenal’da top koşturan Mesut Özil’in Fenerbahçe’ye transfer olacağı haberi futbol dünyasını hareketlendirirken Özil’in eşi Amine Gülşe ve kızı Eda için de yeni bir hayat başlıyor. İngiltere’den Türkiye’ye taşınacak olan Özil ve ailesi, İstanbul’daki hayatları için Çamlıca’da 10 milyon dolara ultra lüks bir villa satın aldı. Özil Ailesi, İngiltere’de bulunan özel eşyalarını İstanbul’a yolladı. Amine Gülşe’nin, 3 milyon 250 bin TL değerindeki Mercedes G63 Mansory marka aracı ve kızı Eda’nın eşyaları, işlemleri tamamlandıktan sonra ailenin yeni evinde gönderilmişti. Amine Gülşe’den muhteşem bir poz geldi.

HAYALİ GERÇEK OLDU!

Daha önce “Mesut, keşke İstanbul’a gelse” açıklamasıyla gündeme gelen Amine Gülşe FB TV’ye verdiği röportajda “Ülkemize döndük. Çok mutluyuz, gururluyuz. Fenerbahçe, Mesut’un çok sevdiği bir kulüp Fenerbahçe. Hayırlı olsun hepimiz için” dedi.

Özil’in Türkiye tercihinde eşi Gülşe’nin çocuklarıyla birlikte İstanbul da yaşama isteği de transferin etkenlerinden biriydi.

KURULUŞ OSMAN, PAYİTAHT…

Magazin dünyasının gözde isimlerinden Amine Gülşe ile Mesut Özil, mutluluklarıyla parmakla gösterilen ünlüler arasında yer alıyor. Türk asıllı yıldız futbolcu Mesut Özil ve eşi Amine Gülşe, yardımsever yönleriyle de gönülleri fethetmeye devam ediyor.  Futbolcu Özil sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmasa da bazen gelen soruları yanıtlıyor. Dün akşam da en sevdiği ve yakından takip ettiği dizileri açıkladı. Mesut Özil Twitter’da en sevdiği televizyon dizilerinin sırasıyla Payitaht, Uyanış Selçuklu, Kuruluş Osman dizileri olduğunu söyledi.

EVİNDEKİ OSMANLI AYRINTILARI DİKKAT ÇEKTİ!

Fenerbahçe ile anlaştığı yönünde haberler çıkan Mesut Özil ve eşi Amine Gülşe’den sürpriz paylaşım! Ünlü çiftin sosyal medya hesaplarından verdikleri poz sevenlerini heyecanlandırdı.  Amine Gülşe’nin Mesut Özil ile yaşadığı evden paylaştığı “Kahve keyfi” fotoğrafındaki tablolar ve diğer Osmanlı ayrıntıları dikkat çekti.

 

Hürriyet’ten İhsan Yılmaz’ın haberine göre; Çiftin duvarında Osman Hamdi Bey’in Kahve Ocağı ve Jean Leon Gerome’un Camide Yunan Gençleri tablolarının kopyaları asılı.

Gülşe’nin paylaştığı fotoğrafta yer alan diğer ayrıntı ise Serdar Gülgün’ün ‘Ottoman Chic’ (Osmanlı Şıklığı) adlı kitabının olması.

İkilinin evindeki sehpanın üzerindeki bir diğer dekorda ise üç hilalli bir cam biblo yer alıyor.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.