Ünlü oyuncu Merve Oflaz saldırıya uğradı!

Oyuncu Merve Oflaz’ın Bebek’te bir sokağa park ettiği lüks aracı saldırıya uğradı. Oflaz’ın aracının cam tavanı kırıldı, bazı bölümleri darbe …

23.01.2021
27
Ünlü oyuncu Merve Oflaz saldırıya uğradı!

Oyuncu Merve Oflaz’ın Bebek’te bir sokağa park ettiği lüks aracı saldırıya uğradı. Oflaz’ın aracının cam tavanı kırıldı, bazı bölümleri darbe aldı.

Ekranların sevilen oyuncusu Merve Oflaz, geçtiğimiz günlerde lüks marka aracını Bebek’te bir sokağa park etti. Öğle saatlerinde işe gitmek için evden çıkan genç oyuncu, aracına bineceği sırada şoke oldu.

Oyuncunun aracının cam tavanında kırıklar ve bazı bölümlerinde darbe izleri vardı. Polis merkezine giden Oflaz, olayla ilgili hemen şikayetçi oldu.

Oflaz, polis merkezinde verdiği ifadede meydana gelen maddi hasarın tam olarak değerini bilmediğini, şüphelendiği birinin de olmadığını kaydetti.

Aracına zarar veren şahıs veya şahısların tespit edilmesini isteyen ünlü oyuncunun ihbarı üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı. Emniyet güçleri ise cadde üzerinde bulunan kamera görüntülerinin incelenmesi için çalışma başlattı.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.