Ünlü oyuncu Vin Diesel büyük sürprizini açıkladı! Oğlu da yer alacak

Hızlı ve Öfkeli serisinin ünlü oyuncusu Vin Diesel serinin beklenen filmiyle ilgili heyecanlı bir açıklamada bulundu. Pandemi nedeniyle vizyon …

23.03.2021
7
Ünlü oyuncu Vin Diesel büyük sürprizini açıkladı! Oğlu da yer alacak

Hızlı ve Öfkeli serisinin ünlü oyuncusu Vin Diesel serinin beklenen filmiyle ilgili heyecanlı bir açıklamada bulundu. Pandemi nedeniyle vizyon tarihi sürekli ertelenen ‘Hızlı ve Öfkeli 9′ (Fast&Furious 9) filminin bu yıl hayranlar ile buluşması bekleniyor.

Hızlı ve Öfkeli serisinin ünlü yıldızı Vin Diesel, serinin gelecek filminde 10 yaşındaki oğlu Vincent Sinclair’in de rol alacağını duyurdu. Oğlu Vincent’ın filmde, Dominic Toretto (Vin Diesel) karakterinin küçüklüğünü canlandıracağını açıkladı. Vin Diesel’ın oğlu Vincent Sinclair’in sahnelerinin 2019 yılının sonlarında çekildiği bildirildi. 

Dünyaca ünlü filmin son serisinde rol alacak olan küçük oyuncunun filmde ne kadar sahnesinin olduğu henüz bilinmiyor. Ancak film için anlaşılan sözleşmeye göre günde bin dolar aldığı söyleniyor.

2020 yılında izleyiciyle buluşması beklenen film, pandemi sebebiyle 2021 yılına ertelenmişti. Hızlı ve Öfkeli 9’un 20 Mayıs 2021 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.