Ünlü sanatçı Keremcem ‘Kimse Bilmez’ dizisiyle Asya ülkelerinin yıldızı oldu

Bir dönem Atv dizisi Kimse Bilmez’de başrol oynayan oyuncu ve şarkıcı Keremcem, bu dizideki rolüyle Asya ülkelerinde geniş bir hayran kitlesi …

21.01.2021
15
Ünlü sanatçı Keremcem ‘Kimse Bilmez’ dizisiyle Asya ülkelerinin yıldızı oldu

Bir dönem Atv dizisi Kimse Bilmez’de başrol oynayan oyuncu ve şarkıcı Keremcem, bu dizideki rolüyle Asya ülkelerinde geniş bir hayran kitlesi elde etti. Keremcem’in hayranları arasında, Asya’nın superstarı Ayu Ting Tang da bulunuyor.

Geçtiğimiz sezonlarda Atv’de yayınlanan ve başrolünde Keremcem, Serdar Sanal ile Engin Hepileri’nin yer aldığı Kimse Bilmez dizisi, yurt dışı pazarına da sunulmuş ve Asya ülkelerinde de gösterilmişti. Bu diziyle Asya ülkelerinde geniş bir hayran kitlesi elde eden ve tek bir diziyle Asya’da prens olan Keremcem, müzik çalışmalarını da Asya’da sürdürmeye başladı.

Keremcem hayranı olduğunu açıklayan Asya ülkelerinin superstarı Ayu Ting Tang ile de bir araya gelen Keremcem, Apalah Cinta adlı bir şarkıya ünlü isimle düet yaptı. İkili bu şarkıyla Endoznezya’nın en prestijli ödülü olan Dangdut Award’da En İyi Şarkı ve En İyi Düet ödülünü kazandı.

 

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.