Ünlü şarkıcıdan samimi itiraflar! Serdar Ortaç: Erdoğan’ın liderliğine de aşığım…

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, verdiği özel bir röportajda Erdoğan’a olan hayranlığını ve liderliğine aşık olduğunu söyledi. 50 yaşındaki sevilen …

23.01.2021
22
Ünlü şarkıcıdan samimi itiraflar! Serdar Ortaç: Erdoğan’ın liderliğine de aşığım…

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, verdiği özel bir röportajda Erdoğan’a olan hayranlığını ve liderliğine aşık olduğunu söyledi.

50 yaşındaki sevilen şarkıcı Serdar Ortaç, Posta Gazetesine özel olarak verdiği röportajda samimi itiraflarda bulundu. Kendisine sorulan ”Siyasi olarak dünya görüşünüzü nasıl ifade ediyorsunuz?” sorusuna ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, şu şekilde yanıt verdi: “Ben Atatürkçüyüm. Cumhuriyeti kuran Ata’ma hayranım, aşığım. Ama Erdoğan’ın liderliğine de aşığım. Bana göre şu an tek lider Erdoğan’dır. 

Böyle söyleyince bana “Tayyip’çisin” diyorlar. Yahu öyle bir şey yoook! Vatandaşı kim koruyorsa benim için lider odur. Erdoğan da vatandaşını koruyor. Durum bu.”

”DEVLET BANKASI BORCUMU 8 AY ERTELEDİ! BAŞKA BANKA OLSA…”

Ayrıca kredi borçlarından dolayı mağdur olduğunu ve ödeme yapamadığını dile getiren Serdar Ortaç, “En son aldığım krediyi ödeyemediğim için koskoca devlet bankası ‘Sen, Serdar Ortaç’sın, seni mahkemeye verir miyiz evlat…’ diyerek borcumu sekiz ay erteledi. Ama özel banka olsa belki donumu alırdı.” ifadesinde bulundu.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.