Ünlü sunucu Ezgi Sertel ikizleri Mert ve Tibetlerin doğum gününü kutladı

Arka sokakların sevılen oyuncusu Ozan Çobanoğlu ve sempatik sunucu ezgi Sertel n ikizleri Tibet ve Mert 1 yaşına girdi. Sunuculuğunun yanı …

21.01.2021
18
Ünlü sunucu Ezgi Sertel ikizleri Mert ve Tibetlerin doğum gününü kutladı

Arka sokakların sevılen oyuncusu Ozan Çobanoğlu ve sempatik sunucu ezgi Sertel n ikizleri Tibet ve Mert 1 yaşına girdi.

Sunuculuğunun yanı sıra oyunculuk da yapan Ezgi Sertel, eşi Ozan Çobanoğlu ile aynı dizide yer aldığı sıralarda set arkadaşlığını aşka dönüştürmüştü. Ünlü çift, 2018 yılında nikah masasına oturmuştu. Arka Sokaklar dizisinden tanıdığımız ünlü oyuncu Ozan Çobanoğlu ve bir dönem Türkiye’nin lezzetlerini tanıtan bir program ile adından çokça söz ettiren Ezgi Sertel, şu sıralar hem program çekimlerinde hem de ikiz bebekleriyle ilgileniyor. Şimdilerde Trt ekranlarında Fazlası Zarar isimli programda başarılı bir iş yapan Sertel ikizleri Tibet ve Mert’in doğum günlerini aile arasında kutladı.

O anlar kameralara böyle yansıdı.

EZGİ SERTEL KİMDİR?

1 Ekim 1981’de Karabük’ün Safranbolu ilçesinde dünyaya gelen Ezgi Sertel, Türk oyuncu ve sunucudur. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun olan Sertel, 2007 yılında Samanyolu TV’de yayınlanan Tek Türkiye dizisinde oynadığı Zeynep Öğretmen karakteriyle tanınmıştır. Ezgi Sertel, Kanal 7’de sunduğu “Ezgi ile Yaz Sabahı” programı ile ün kazanmıştır. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.