Vefat eden ünlü futbolcu Erhan Önal’ın kızı oyuncu Bige Önal çıktı

Türk futbolunun önemli isimlerinden Erhan Önal, 63 yaşında hayatını kaybetti. Türk futbolunu yasa boğan bu haberin ardından, merhum Önal …

16.03.2021
11
Vefat eden ünlü futbolcu Erhan Önal’ın kızı oyuncu Bige Önal çıktı

Türk futbolunun önemli isimlerinden Erhan Önal, 63 yaşında hayatını kaybetti. Türk futbolunu yasa boğan bu haberin ardından, merhum Önal hakkında az bilinen bir gerçek ortaya çıktı. Önal’ın, oyuncu Bige Önal’ın babası olduğu öğrenildi.

Şimdilerde Sen Çal Kapımı adlı dizide rol alan 31 yaşındaki oyuncu Bige Önal, babasının vefatıyla sarsıldı. Türk futbolunun efsane isimlerinden Erhan Önal’ın kızı olan Önal, bu yönüyle pek bilinmiyordu. A Milli Futbol Takımı ve Galatasaray’da forma giyen Erhan Önal 63 yaşında vefat etti. Önal’ın vefatı dolayısıyla Türkiye Futbol Federasyonu’ndan başsağlığı açıklaması da yapıldı.

Annesi de eski mankenlerden Mine Baysan olan Önal, 1990 yılında dünyaya geldi. Özel St Benoit Lisesi ve İstanbul Bilgi Üniversitesi’nden mezun olan Önal, “Elde Var Hayat” adlı diziyle oyunculukta ilk tanınırlığını yaşadı. Birçok projede rol alan Önal, sinema filmlerinde de rol aldı.

Önal; Maral: En Güzel Hikayem, Benim Adım Gültepe, Muhteşem Yüzyıl, Halil İbrahim Sofrası ve Kısmetim Otel dizilerinde de rol almıştır.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.