YENİ IT BAG İLE TANIŞIN: DIOR CARO

Dior, Maria Grazia Chiuri imzalı Cruise 2021 koleksiyonu kapsamında tasarlanan yeni çantası Dior Caro artık bizimle. Chistian Dior’un, yakın …

06.01.2021
20
YENİ IT BAG İLE TANIŞIN: DIOR CARO

Dior, Maria Grazia Chiuri imzalı Cruise 2021 koleksiyonu kapsamında tasarlanan yeni çantası Dior Caro artık bizimle. Chistian Dior’un, yakın çevresi tarafından “Caro” adıyla anılan kardeşi Catherine Dior’a adanan bu özel parça, Maison’un simgelerinden “cannage” motifiyle bezenmiş yumuşacık bir deriye sahip.


Küçük ve büyük boy modellerin siyah, gri, gökyüzü mavisi ve mint yeşili renk seçenekleri ile sunulduğu çanta; aynı zamanda “shearling”, denim ve Dior podyumlarında görülen hipnotik “Tie&Dior” adı verilen batik desenli versiyonlarıyla dikkat çekiyor. Zincir askı ve aynı tonda ışıltıya sahip “CD” logolu toka, çantanın zarafetini tamamlıyor.

Influencer’lar Dior Caro Bag’i kullanmaya başladı bile. Shearling sezonu domine ederken, batik neşesini Dior şıklığıyla birleştiren Tie & Dior modeli de karanlık kış günlerine oldukça yakışıyor… Dior’un yenilenen ifadesi temsil eden Caro Bag’e 2 Ocak 2021’den itibaren sahip olabilirsiniz!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.