Yeni sezon en güzel eşarp modelleri neler? 2021 trend eşarp modelleri

2021 kış eşarp koleksiyonunda birbirinden güzel eşarp modelleri yer alıyor. Bu sezon en çok tercih edilen eşarplar arasında ipek eşarplar …

27.02.2021
22
Yeni sezon en güzel eşarp modelleri neler? 2021 trend eşarp modelleri

2021 kış eşarp koleksiyonunda birbirinden güzel eşarp modelleri yer alıyor. Bu sezon en çok tercih edilen eşarplar arasında ipek eşarplar bulunuyor. Sezonun gözdelerinden olan eşarp modelleri renk çeşitliliği ve kumaşının parlaklığıyla dikkat çekiyor. 2021 sezonunda trend olacak 5 eşarp modellerini sizlere sunuyoruz. Gelin hep birlikte bakalım…

Muhafazakâr giyim için eşarp ve şallar olmazsa olmaz parçalar arasında yer alıyor. Tesettür modasında son zamanlarda hem kullanışlı hem de şık eşarp modeller daha fazla seviliyor. Her mevsime uygun olan ipek eşarplarda üretimi yapılan bu kumaş türünde çoğunlukla soft renkler tercih edilir. Bu eşarp modellerinde hareketlilik katmak için çiçek desenleri kullanılır. Ancak 2021 kış sezonunda daha çok Twill, fitilli yani kabartmalı kumaş tercih ediliyor. İslami kurallara uygun örtülen eşarplar, tesettür kombinlerine uygun bir şekilde seçilmektedir. 2021 kış sezonunda en çok tercih edilen eşarp modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz:

2021 EN GÜZEL EŞARP MODELLERİ

Günlük, resmi, spor, şık, abiye gibi ortama göre uygulayacağınız stillere göre eşarpları seçmek gerekir. 2021 eşarp trendleri ve markaların her sezon yenilediği eşarp modelleri ile stilinizi özelleştirebilir, eşarp koleksiyonunuzla daima iyi görünebilirsiniz.

Tesettür giyimde kadınlar şık ve sade görünmek için eşarplar da ipek ve fitilli eşarplar uyumu yakalamaya çalışıyor. 

Eşarplardaki zenginlik, yeni modeller, kumaşlardaki doku farklılıkları, eşarpların özellikleri eşarp kullanımını doğrudan etkiliyor.

Armine Twill İpek Eşarp 
164,90₺

Armine İpek Eşarp Tivil
180,00 ₺

Silk Home Twill Ipek Eşarp İl
139,90 TL

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.