Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Gülşen Bubikoğlu yeni halini sosyal medyadan paylaştı!

Uzun süredir Bodrum’da yaşayan Türk sinemasının usta yıldızı Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya hesabından yeni halini paylaştı. Bubikoğlu, yeni …

17.01.2021
22
Yeşilçam’ın ünlü oyuncusu Gülşen Bubikoğlu yeni halini sosyal medyadan paylaştı!

Uzun süredir Bodrum’da yaşayan Türk sinemasının usta yıldızı Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya hesabından yeni halini paylaştı. Bubikoğlu, yeni imajıyla beğeni topladı.

Türk sinemasının en ünlü sanatçılarından biri olan Gülşen Bubikoğlu, Instagram hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Gözlük takmaya başlayan usta sanatçı imajıyla beğeni toplarken, fotoğrafına da ‘Herkese iyi hafta sonları.’ notunu ekledi. İşte Bubikoğlu’nun yeni paylaşımı:

66. YAŞINI SOSYAL MEDYADAN KUTLADI

Türk sinemasının önemli isimlerinden Gülşen Bubikoğlu, 66 yaşına girdi. Yapımcı ve yönetmen Türker İnanoğlu ile evli olan Bubikoğlu, yeni yaşına ailesiyle beraber girdi. Sanatçı, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, ‘Bir yaş daha aldık. Sağlıklı ve güçlü kalabiliyorsak ne mutlu. Bütün güzel kutlamalar ve iyi dilekler için teşekkürler.’ notunu ekledi.

Gülşen Bubikoğlu geçtiğimiz günlerde de, “Balkonda biraz güneşlenme biraz oksijen, biraz karantina. En kısa zamanda sağlıklı günlere dönmek temennisiyle” notunu yazarak yeni paylaşım yaptı.

Bodrum’da tekne tatili yapan Gülşen Bubikoğlu, sosyal medyadan tatil fotoğrafları paylaştı. Aktif bir şekilde sosyal medyasını kullanan Bubikoğlu, güzelliği ile tüm dikkatleri üstüne çekti. “Bodrum güzeli” tarzında yorumlar alan oyuncuya beğeni yağdı.

YILLAR ÖNCEKİ FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI!

Ailesiyle halen karantina da kalmayı tercih eden Gülşen Bubikoğlu, saçlarının uzandığına dair sosyal medya da paylaşım yaptı. Ancak Bubikoğlu paylaşımda yıllar öncesine ait bir pozunu tekrarladı. Kısa sürede paylaşıma rekor beğeni geldi. 

Güzelliğiyle halen birçok gence taş çıkaran usta oyuncu Gülşen Bubikoğlu’ndan koronavirüs sürecine dair TBT paylaşımı geldi. Bubikoğlu, paylaşımına “Özgürce nefes alabildigimiz günlerin özlemiyle” notunu düştü. 

Yeşilçamın güzeli olan Gülşen Bubikoğlu, sosyal medya hesabında bir hayranının “ne zaman ekranlara döneceksiniz?” sorusuna yanıt verdi. Yıllara meydan okuyan Bubikoğlu, “Ekrana ne zaman döneceksiniz, artık sizi çok özledik” diye soran hayranlarına şu yanıtı verdi: “Vaktimi kızım Zeynep’ten olan torunum Mavi ile geçiriyorum genellikle. Bana büyük enerji veriyor. Hayata bağlıyor. Çok neşeli, kaliteli anlar yaşıyoruz. Dizilerden ise sağ olsun teklifler gelmeye devam ediyor. Ama bazı şeyler geçmişte kaldı. O çalışma temposunu asla kaldıramam. Ekrana dönmeyi düşünmüyorum” 

5 Aralık 1954 yılında İstanbul’da doğan Gülşen Bubikoğlu, 1973 yılında “Ses” dergisinin yarışması ile kariyerine başladı. Birçok Türk sinemasında yer alan oyuncu güzelliği ve yeteneği ile kısa zamanda büyük ün kazandı.  Güzelliği ile dillere destan olan oyuncu Gülşen Bubikoğlu, Twitter hesabında TT olarak çok sayıda paylaşım aldı. Ayrıca güzel oyuncu 70’li yıllarına ait bir fotoğraf sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Sosyal medya da geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla yıllara meydan okuduğunu bir kez daha gösterdi. 64 yaşındaki efsane “Şekerleme havası” notunu yazdı. 

TORUNUNA BAKMAK İÇİN ABD’YE GİTMİŞTİ!

Türk sinemasının usta isimlerinden biri olan Gülşen Bubikoğlu, şimdilerde ABD’de yaşıyor. 64 yaşındaki Bubikoğlu, sosyal medyada “Uzun zamandır canım torunum Mavi’m ile ilgileniyorum. Arada geziyoruz da , yoruldum tabii biraz. Yaşlanıyoruz ne var bunda..Sağlıklı olalım yeter” notunu yazarak bir fotoğraf paylaştı. 

Bubikoğlu, ilerleyen yaşına rağmen güzelliği ile kendine hayran bıraktırmaya devam ediyor.

Türker İnanoğlu ile evlendikten sonra ekranlardan uzak duran usta oyuncu 64 yaşında olmasına rağmen doğal güzelliği ile halen binlerce hayranı var. 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.